Anma etkinliği düzenlendi

  • Eklenme Tarihi :04.08.2022 | 09:32

İlham Saygılı, vefatının birinci yıldönümünde görev yaptığı eğitim yuvasında mesai arkadaşları ile sevenlerinin da katıldığı bir programla dualar ve özlemle anıldı.

Anma etkinliği düzenlendi

İskenderun BAL Sürücü kursunda uzun yıllar eğitmenlik yapan İlham Saygılı, vefatının birinci yıldönümünde görev yaptığı eğitim yuvasında mesai arkadaşları ile sevenlerinin da katıldığı bir programla dualar ve özlemle anıldı.

İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Levent Hakkı Yılmaz ve Muhasip üye Gassan Kuran da programa katıldı.  BAL sürücü kursu yöneticisi aynı zamanda İTSO Meclis üyesi  Hüseyin Tuncer’in girişimleriyle geçen yıl vefat eden eğitmen İlham Saygılı’nın adını yaşatmak üzere kurumun Trafik sınıfına verildi.

BAL sürücü Kursunda adının verildiği sınıfta düzenlenen anma programına İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Levent  Hakkı Yılmaz,  İTSO Muhasip Üye Gassan Kuran, İskenderun Beşiktaşlılar Derneği Başkanı Sedat Uysal, İlham Saygılı’nın eşi, kızı ile davetliler ve kurs çalışanları katıldı. (Haber Merkezi)