ALTINÖZÜ ZEYTİN VE ZEYTİNYAĞI FESTİVALİ İÇİN BİR ARAYA GELDİLER

  • Eklenme Tarihi :06.07.2022 | 13:21

Altınözü Kaymakamlığı ve Altınözü Belediyesi öncülüğünde 6’ncısı yapılacak olan Altınözü Zeytin, Zeytinyağı ve Gastronomi Festivali’nin ilk toplantısı Altınözü Belediye Meclis Toplantı Salonu’nda gerçekleştirildi.

ALTINÖZÜ ZEYTİN VE ZEYTİNYAĞI FESTİVALİ İÇİN BİR ARAYA GELDİLER

Bu yıl 22 ve 23 Ekim tarihlerinde Altınözü Kaymakamlığı ve Altınözü Belediyesi öncülüğünde 6’ncısı yapılacak olan Altınözü Zeytin, Zeytinyağı ve Gastronomi Festivali’nin ilk toplantısı Altınözü Belediye Meclis Toplantı Salonu’nda gerçekleştirildi.

 

Altınözü Kaymakamlığı ve Altınözü Belediyesi öncülüğünde bu yıl 22 ve 23 Ekim 2022 tarihlerinde yapılacak olan “6. Altınözü Zeytin, Zeytinyağı ve Gastronomi Festivali” için düzenlenen toplantıya Altınözü Kaymakamı Cem Gümrükçü, Altınözü Belediye Başkanı Rıfat Sarı, Sivil Toplum Kuruluşu Başkanları ve Temsilcileri katılım gösterdi.

ÇOK EĞLENCELİ VE DOLU DOLU BİR FESTİVAL OLACAK

Gerçekleştirilen toplantı sonrasında kısa bir açıklama yapan Altınözü Belediye Başkanı Rıfat Sarı,  “Belediyemiz Meclis Salonu’nda, Kaymakamımız Cem Gümrükçü ve festival komite üyelerimiz ile bir araya gelerek, 22-23 Ekim 2022 tarihleri arasında yapılacak olan 6. Altınözü Zeytin, Zeytinyağı ve Gastronomi Festivali’nin ilk toplantısını gerçekleştirdik. Çok eğlenceli ve dolu dolu geçecek bir festival daha sizleri bekliyor.” dedi. (Murat MUTLU)