Altınözü Kitap Fuarı Başladı

  • Eklenme Tarihi :01.06.2022 | 12:08

Altınözü Kaymakamlığı himayesinde Altınözü Belediyesi tarafından düzenlenen 1. Altınözü Kitap Fuarı görkemli bir törenle kapılarını açtı.

Altınözü Kitap Fuarı Başladı

1. Altınözü Kitap Fuarı’nın açılışında bir konuşma yapan Altınözü Belediye Başkanı Rıfat Sarı, değişen ve güzelleşen Altınözü ilçesini sadece zeytin, zeytinyağı, gastronomi ve turizm alanında değil kültür-sanat alanında da önemli bir yere getirmeyi planladıklarını ifade etti. İlçede açılan ilk kitap fuarının kendisini çok heyecanlandırdığını ifade eden Başkan Sarı, tüm vatandaşları imza ve söyleşi etkinlerine katılmaya davet etti.

Açılış törenine Altınözü Belediye Başkanı Rıfat Sarı, Altınözü Kaymakamı Cem Gümrükçü, AK Parti Hatay İl Başkanı Adem Yeşildal, AK Parti Hatay Milletvekilleri Hüseyin Şanverdi, Abdulkadir Özel, Yayladağı Belediye Başkanı Mehmet Yalçın, Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, Reyhanlı Belediye Başkanı Mehmet Hacıoğlu, İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, Payas Belediye Başkanı Bekir Altan, Hatay Tarım ve Orman İl Müdürü Ergün Çolakoğlu, Altınözü İlçe Protokolü, yazarlar ve vatandaşlar katılım gösterdi.

SİNAN YAĞMUR’LA İMZA VE SÖYLEŞİ ETKİNLİĞİ

Açılışın ardından protokol üyeleri fuar alanını gezdi. Daha sonra Altınözü Belediyesi Konferans Salonu’nda yazar Sinan Yağmur’un imza ve söyleşi etkinliği gerçekleştirildi. Altınözü’nde bulunmaktan büyük bir mutluluk duyduğunu ifade eden Yağmur, kitap fuarının açılmasında emeği geçen tüm kişi ve kurumlara teşekkür etti. 1. Altınözü Kitap Fuarı’nda imza ve söyleşi etkinlikleri hafta boyunca sürecek.(Haber Merkezi)