Altınözü Atatürk İlkokulu’nda anlamlı kermes

  • Eklenme Tarihi :23.12.2022 | 12:55

Elde edilecek gelirin dar gelirli öğrenciler ve aileleri için kullanılacağını ifade eden Atatürk İlkokulu Müdürü Mehmet Sürmelioğlu, etkinliğin gerçekleşmesinde emeği geçen ve kermese katkı sunan herkese teşekkür etti.

Altınözü Atatürk İlkokulu’nda anlamlı kermes

Hatay’ın Altınözü ilçesine bağlı Atatürk İlkokulu’nda “Evimde Hissediyorum” projesi kapsamında kermes etkinliği düzenlendi. Bir hayli renkli görüntülere sahne olan etkinlikte birbirinden güzel yöresel ürün ve lezzetler vatandaşlarla buluştu. Elde edilecek gelirin dar gelirli öğrenciler ve aileleri için kullanılacağını ifade eden Atatürk İlkokulu Müdürü Mehmet Sürmelioğlu, etkinliğin gerçekleşmesinde emeği geçen ve kermese katkı sunan herkese teşekkür etti.

Altınözü Kaymakamı Cem Gürmükçü’nün katılımıyla açılışı yapılan kermese vatandaşlar tarafından yoğun bir ilgi gösterildi. Kaymakam Gümrükçü ve protokol üyeleri kermesin açılış kurdelesini kestikten sonra stantları ziyaret etti. Kermeste satışa sunulan ürünleri tek tek inceleyen Kaymakam Gümrükçü emek harcayarak güzel tatlar yaratan kermes paydaşlarına ve emeği geçen tüm kişi ve kurumlara teşekkür etti.

Altınözü Atatürk İlkokulu’nda gerçekleştirilen kermes etkiliğine, Altınözü Kaymakamı Cem Gümrükçü, Altınözü İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Güner, AK Parti Altınözü İlçe Başkanı Yusuf Bulanık, Altınözü İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Onur Durna, Altınözü İlçe Emniyet Amiri Ali Yılmaz, Altınözü Atatürk İlkokul Müdürü Mehmet Sürmelioğlu, STK temsilcileri, muhtarlar, öğretmenler, öğrenciler ve veliler katılım gösterdi. (Haber Merkezi)