ALTINÖZLÜLER DERNEĞİ’DEN KURULUŞ YILDÖNÜMÜNE ÖZEL PROGRAM

  • Eklenme Tarihi :08.08.2022 | 10:27

Hatay’da, 26 Ağustos 1994’te kurularak faaliyete başlayan Altınözlüler Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği, kuruluş yıldönümüne özel program yapacak.

ALTINÖZLÜLER DERNEĞİ’DEN KURULUŞ YILDÖNÜMÜNE ÖZEL PROGRAM

Geçtiğimiz günlerde, yönetim kurulu üyeleri ile bir toplantı gerçekleştiren Altınözlüler Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği başkanı Ömer Kuday, nezih ve seçkin bir ortamda düzenlenecek programla ilgili istişarelerde bulundu. Haraparası Mahallesi’nde bulunan dernek lokalinde bir program tertip ettiklerini söyleyen Kuday, şunları söyledi; “Derneğimiz, kurulduğu günden bu yana yüzlerce faaliyete ev sahipliği yapmış ve memlekete faydası olacak yüzlerce projenin içinde yer almıştır. Altınözlü hemşerilerimizin birlik ve beraberliğini sağlamak, ilçemizin tanınırlığını yükseltmek ve yapılacak hizmetler konusunda itici güç olma misyon ve vizyonu ile bu günlere geldik. Dernekte başkanlık yapan tüm hemşerilerimiz, aynı anlayışla hizmet etmiş ve bayrağı daha ileriye taşımak için çaba göstermiştir. Şahsım olarak, 2006 yılında görevi devraldığımız günden bu yana da, yönetim kurulu üyeleri ile beraber güzel faaliyetler yaptık, yapmaya da devam ediyoruz. Kimsenin şüphesi olmasın ki, Altınözü’nün yararına olacak her projede varız ve olmaya devam edeceğiz” dedi.

Kuday, kuruluş yıldönümü münasebetiyle 26 Ağustos’ta 19.00’da dernek lokalinde yapılacak geceye tüm Altınözlüler ve Altınözüne gönül vermiş vatandaşları davet etti. (Haber Merkezi)