Alkan: Memurların özlük hakları için çalışıyoruz

  • Eklenme Tarihi :17.02.2024 | 21:45
  • Muhabir :MİTHAT KALAYCIOĞLU

Alkan: Memurların özlük hakları için çalışıyoruz

Tüm Belsen Hatay Şube Başkanı Serdal Alkan, 6 Şubat Asrın Felaketinin en ağır yıkıma neden olduğu Hatay’da gerçekleştirilen ve gerçekleştirilmek istenen çalışmaların takipçisi olduklarını söyledi.

 

2023 yılının son ayında gerçekleştirilen seçim ile oluşan Yeni Yönetim kadroları ile Hatay’da daha aktif görev alma çabalarının olduğunu aktaran Tüm Belsen Hatay Şube Başkanı Serdal Alkan “Yaşanan süreç oldukça ciddi. Kayıplarımız çok büyük. Kentimizi yeniden hayata döndürmek için üzerimize düşen tüm görevleri yerine getirmeye hazırız. 6 Şubat tarihi bizim için çok acı. O günü unutmadık, unutmayacağız ve bu duruma sebep olanları da affetmeyeceğiz. Memur arkadaşlarımızın tüm sorunları bizim sorunumuzdur özellikle memurların özlük hakları konusunda bağımsız davamızı sürdüreceğiz.” dedi.

Başkanlığını Serdal Alkan’ın üstlendiği Yönetim de şu isimler yer aldı : Şube Sekreteri Haydar Gündoğdu, Şube Mali Sekreteri Müfit Cihnioğlu, Şueb Örgütlenme Sekreteri Kemal Porozan, Şube Hukuk Sekreteri Hasan Şanverdi, Şube Basın Yayın Sekreteri Ufuk Sağlam ve Şube Kadın Sekreteri Gökhan Harbiyeli.