7 FARKLI ÜLKE ÖĞRENCİLERİ ÖNCÜ ÇÖZÜM MERKEZİNDE

  • Eklenme Tarihi :31.05.2022 | 10:50

6 farklı ülkenin üniversite öğrencileri ile Hatay Mustafa Kemal üniversitesi öğrencilerinin Erasmus projelerinin 5 gün etkinlikleri Öncü Çözüm Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezinde düzenlendi.

7 FARKLI ÜLKE ÖĞRENCİLERİ  ÖNCÜ ÇÖZÜM MERKEZİNDE

7 farklı ülke öğrencileri, Öncü Çözüm Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezinde, engelli bireylerin toplumsal entegrasyonu, bir gençlik farkındalığı hareketi gibi etkinlikleri gerçekleştirerek önemli bir başarı gerçekleştirildi.

 

Öncü Çözüm Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezinde bulunan öğretmen, terapist, uzmanlar ve yardımcı tüm personel, Erasmus projeleri kapsamında 7 farklı ülkeden gelen öğrencilere ev sahipliği yaparak önemli bir görevi başarıyla bitirmenin gururunu yaşadı.

Proje yöneticisi Mustafa Baş, yaptığı açıklamada “Engelli bireylerin toplumsal entegrasyonu, bir gençlik farkındalığı hareketi projesinin 5 gün etkinlikleri 7 farklı ülke öğrencisi tarafından Öncü Çözüm Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezinde gerçekleşti. Ülkemizde ve diğer ülkelerde uygulamalar üzerine konuşuldu. Bizleri ağırlayan müdüre hanım Cemile Şahutoğlu’na teşekkür ederiz.” dedi.

 

Öncü Çözüm Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürü Cemile Şahutoğlu da yaptığı açıklamada “Böyle bir projeyi Hatay’da gerçekleştiren sayın hocam Mustafa Baş’a teşekkür ederiz. Bizlere güvenip kurumumuzda ağırladığımız için onur duyduk.‘’ dedi. (Haber Merkezi)