6 ŞUBAT DEPREMİNDE BÜYÜK SIKINTILAR YAŞADIK

  • Eklenme Tarihi :21.02.2024 | 10:20
  • Muhabir :Haber Merkezi

Akdeniz eczane teknisyenleri federasyonundan Kaymakamlara teşekkür plaketi

6 ŞUBAT DEPREMİNDE BÜYÜK SIKINTILAR YAŞADIK

6 Şubat depremi sonrasında İskenderun’a Koordinatör Kaymakam olarak görevlendirilen Miyase Demirkoparan ve Ceyhun Denli, İskenderun Kaymakamı Murat Sefa Demiryürek’in yükünü azaltmak, vatandaşların sorun ve sıkıntılarını hızlıca çözmek için gece gündüz çalışarak depremzede vatandaşların yanlarında olmaya gayret gösterdiler.

Deprem boyunca yapılan çalışmalara destek olan ve tüm eczane teknisyenleriyle birlikte yaraların sarılmasına katkı sunan Akdeniz eczane teknisyenleri Federasyon Başkana Cemal Çelik yönetimi ile birlikte Koordinatör Kaymakamlar Miyase Demirkoparan ve Ceyhun Denli’ye plaket verdi.

Federasyon Başkanı Çelik, Amacımız emek harcayanlara moral vermek onların yanlarında olduğumuzu belirtmektir. 6 Şubat depreminde büyük sıkıntılar yaşadık. Vatandaşlarımızın yaralarını sarmasında ve moral bulmalarına katkı sunan Koordinatör kaymakamlarımıza ve burada emek harcayan herkese şükranlarımızı sunuyorum dedi.

İskenderun Koordinatör Kaymakamlar Miyase Demirkoparan ve Ceyhun Denli ise, devletimizin tüm gücünü sahada tutmak için gece gündüz çalışmaya devam ediyoruz. Bu konuda devletimiz bizi bunun için gönderdi bu nazik düşüncenizden dolayı teşekkür ettiler.