550 ÖĞRENCİYE YÜZME KURSU VERİLİYOR

  • Eklenme Tarihi :04.07.2022 | 11:01

Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından hayata geçirilen “Yüzme Bilmeyen Kalmasın” projesi kapsamında Altınözü’nde verilmeye başlanan yüzme eğitimleri tam gaz devam ediyor.

550 ÖĞRENCİYE YÜZME KURSU VERİLİYOR

Bu sene Altınözü’nde 550 kişiye verilen,  haziran ayının son haftasında başlayan ve ücretsiz bir şekilde verilen eğitimler sorunsuz bir şekilde ilerliyor. Her yaş grubundan vatandaşlara yüzme öğretmenin mutluluğunu yaşadıklarını ifade eden Altınözü Gençlik ve Spor Hizmetleri İlçe Müdürü Ahmet Zümre, gazetemize yaptığı açıklamada kursların düzenli bir şekilde verilmeye devam ettiğini ifade etti.

EMEĞİNİ GEÇEN HERKESE TEŞEKKÜR EDİYORUM

Müdür Zümre, “Yüzme eğitimlerimizi İlçe Spor Müdürlüğü Yüzme Havuzu’nda vermeyi sürdürüyoruz.  25 kişilik gruplara verdiğimiz eğitimler toplamda 8 seanstan oluşacak. Yaş gruplarımız, 6-8 yaş, 9 – 12 yaş, 13 – 16 yaş, 18-24 yaş, bayan yetişkin grubu ve erkek yetişkin grubu olarak ayrılmış olup, çalışmalarımız sorunsuz bir şekilde sürmektedir. Projenin gerçekleşmesinde emeği geçen tüm kişi ve kurumlara teşekkür ediyorum” açıklamasında bulundu. Müdür Zümre, bu sene toplamda 550 vatandaşa yüzme eğitimi verildiğini de sözlerine ekledi. (Haber Merkezi)