22 BRANŞTA YAZ KURSLARI SÜRÜYOR

  • Eklenme Tarihi :15.08.2022 | 13:12

İskenderun Gençlik ve spor ilçe Müdürü Ferit Ali Gündel, Haziran ayından buyana 22 branşta yaz kurslarına ilginin yüksek olduğunu, yüzme kurslarından da 2 binin üzerinde gencin faydalandığını, halen kayıtların sürdüğünü söyledi.

22 BRANŞTA YAZ KURSLARI SÜRÜYOR

İskenderun Gençlik ve spor ilçe Müdürü Ferit Ali Gündel Haziran ayından itibaren kendi bünyelerinde açmış oldukları yaz kursları ve yapılan çalışmalar hakkında bilgi verdi.

 

İlçe Müdürü Gündel, İskenderun İlçe Spor Müdürlüğünün okulların tatile girmesiyle birlikte çok sayıda braşta eğitimler verdiğini belirterek “İlçe spor Müdürlüğü salonunda 22 branşta kurslarımıza gençlerimiz ilgi gösterdi, devam etmekte. Etkinliklerimizin dışında Belediyemizle birlikte gerçekleştirdiğimiz çalışmalar sürüyor. İskenderun’da iki havuzumuz da açılmak üzere, yüzme kurslarından 2 binin üzerinde gencimiz faydalandı. Bu konuda çalışmalarımız ve kayıtlarımıza aralıksız devam ediyoruz” diye konuştu.

Ayrıca Karete Türkiye şampiyonasına ev sahipliği yaptıklarının altını çizen  Gündel “Çok sayıda sporcu ve 33 ilden gelen misafirler ilçemizde ağırlandı. Bu konuda bizlere destek olan herkese teşekkür ederim” dedi. (Haber Merkezi)