2. GELENEKSEL FUTBOL TURNUVASI GOLLÜ BAŞLADI

  • Eklenme Tarihi :25.07.2022 | 11:29

Spora ve sporcuya büyük önem veren ve her anlamda destek olan Samandağ Belediyesi tarafından bu yıl ikincisi düzenlenen Mahalleler Arası 2. Geleneksel Futbol Turnuvası’nda grup maçları göllü başladı.

2. GELENEKSEL FUTBOL TURNUVASI GOLLÜ BAŞLADI

Grup maçlarının ilk gününde Samandağ ilçe stadında oynanan 2 karşılaşmada takımlar rakip fileleri 20 kez havalandırdı. Turnuvanın ilk resmi maçında Deniz Mahallesi ve Cumhuriyet Mahallesi karşı karşıya geldi. Birbirinden güzel pozisyonlara sahne olan karşılaşma Cumhuriyet Mahallesi’nin 9-3’lük üstünlüğü ile sona erdi.

 

Ardından Çöğürlü Mahallesi ile Şükrü Kanatlı Mahallesi arasında oynan maç renkli görüntülere sahne oldu. Çöğürlü Mahallesi oynadığı ilk grup maçında gol olup yağdı. Birbirinden güzel gollere sahne olan karşılaşma Çöğürlü Mahallesi’nin 8-0’lik galibiyeti ile sona erdi.

Samandağlı futbolseverlerin yoğun katılımı ile kıyasıya mücadelenin yaşandığı maçlarda taraftarlar, takımlara tribünden destek verdi. Grup maçları bugün oynanacak maçlar ile birlikte 9 Ağustos 2022 Salı gününe kadar her gün Samandağ İlçe stadında devam edecek. (Haber Merkezi)