15 kadın girişimciden biri Leyla Ayvazoğlu oldu

  • Eklenme Tarihi :28.06.2022 | 10:55

KAGİDER ve Migros işbirliğinde düzenlenen 'Tarımda Kadın Girişimci Geliştirme ve Hızlandırma Programı' kapsamında tarım kampına katılan 577 kadın girişimci arasından seçilen 15 kadın girişimciden biri Leyla Ayvazoğlu oldu.

15 kadın girişimciden biri Leyla Ayvazoğlu oldu

15 hikâyeden biri olmanın mutluluğunu yaşadığını dile getiren Altınözü Zeytin Emeği Kadın Girişimi Üretim ve İşletme Kooperatifi başkanı Leyla Ayvazoğlu, “577 başvuru arasında ilk 15 hikâyeden biri olmak çok gurur verici. Çok ama çok teşekkür ediyorum. Kadınlar iyi ki varlar” dedi.

 

KADIN GİRİŞİMCİLERE ÇOK TEŞEKKÜR EDERİZ

“Tarımda Kadın Girişimci Geliştirme ve Hızlandırma Programı” kapsamında kadın girişimciler 1 sene boyunca kendilerine özel planlanan eğitim programlarından ve mentorlukten faydalanabilecekleri belirtilirken, seçilen 15 kadın girişimcinin isimleri Türkiye Kadın Girişimciler Derneği tarafından yayınlanan video ile belli oldu. Türkiye Kadın Girişimciler Derneği tarafından yapılan açıklamada, “Tüm zorluklara göğüs gererek tarım sektöründe varlığını fedakârca ortaya koymuş ve programımıza katılmış kadın girişimcilere tekrar çok teşekkür ederiz” ifadelerine yer verildi. (Haber Merkezi)