YILMAZ, MARE’Yİ ZİYARET ETTİ

  • Eklenme Tarihi :11.06.2022 | 10:40

İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz ve meclis üyesi Saadet Özmen, şehrimizde bir çok düğün, nişan, toplantı ve önemli organizasyonlara imza atan Besime Mare’yi iş yerlerinde ziyaret ettiler.

YILMAZ, MARE’Yİ  ZİYARET ETTİ

Kır düğünlerde otantik mekânı ve açık alanı ile hizmet veren Besime Mare’nin sahibi Besime Kireççi  İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz ve meclis üyesi Saadet Özmen’i nezaketle karşıladı.

 

İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz, ziyarette yaptığı konuşmasında; “Besime  Mare olarak gerek marka gerekse iş hacmi olarak çok başarılı çalışmalar yapıyorsunuz. Küçük dokunuşlarla gönüllere hitap ediyorsunuz. Bu da yaptığınız iş de ne kadar başarılı ve iddialı olduğunuzu göstermektedir. Oda olarak her fırsatta üyelerimizi ve işletmelerimizi kendi iş yerlerinde ziyaret ederek sorunlarını dinliyor ve çözüm yolları arıyoruz. Sizin gibi başarılı bayan girişimcilerimizin sayılarının artmasını temenni ediyoruz” dedi.

Ziyaretten ötürü memnuniyetini dile getiren Besime Kireççi çalışmalar hakkında İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz’a bilgiler vererek; “İskenderun’da ufak dokunuşlarla daha güzel neler yapabilir izin arayışları içerisindeyiz ve çalışmalarımızı bu yönde sürdürüyoruz. Çizgimizi ve bakış açımızı ön planda tutmamız yaptığımız işlerin devamını sağlıyor” dedi. (Haber Merkezi)