YILMAZ KARAAHMETLİ, EORUCUP FİNAL YARIŞMASINA GİDİYOR

  • Eklenme Tarihi :30.09.2022 | 09:48

Cadde Barber Shop sahibi Yılmaz Karaahmetli, Türkiye Berberler Federasyonu ve EoruCup’ın düzenlemiş olduğu organizasyonda Hatay’ı temsil edecek.

YILMAZ KARAAHMETLİ, EORUCUP FİNAL YARIŞMASINA GİDİYOR

EoruCup 2022 kapsamında, 3-6 Ekim tarihlerinde Antalya’da gerçekleşecek etkinlikte şov ekip arkadaşları Feyyaz Canpolat, Mehmet Kemal, Ensari Bingöl, Semih Yıldırım ile beraber hünerlerini sergileyecek olan Karaahmetli, bireyselde de yarışmaya dahil olacak.

Geçtiğimiz aylarda Antalya’da düzenlenen ‘Erkek Berberleri Türkiye Şampiyonası’nda gösterdiği özveri ve gayretleriyle büyük bir başarı elde eden ve 30’ar kişilik gruplarda, Türkiye üçüncüsü olan Yılmaz Karaahmetli, bu organizasyonda da dereceyle dönmeyi hedefliyor. Bu organizasyonların, meslek gelişimi açısından büyük önem arz ettiğini belirten Karaahmetli, “Bu ve buna benzer etkinlikleri mesleğimizi geliştirmek için bir fırsat olarak değerlendiriyorum. Ekip arkadaşlarımla beraber güzel bir şov sergileyeceğiz. Ardından yapılacak bireysel yarışmalardan da derece hedefliyorum. Bu etkinliğin düzenlenmesinde emeği geçen herkese şükranlarımı sunarım” dedi. (TALİP KÖLEOĞLU)