Yıldız Tilbe Biletlerine Yoğun İlgi

  • Eklenme Tarihi :15.07.2022 | 10:53

Yarın akşam Antakya Expo Alanı Amfi Tiyatro'da sevenleri ile buluşacak olan Türk pop müziğinin sevilen sanatçısı Yıldız Tilbe’nin konser biletlerine ilginin yoğun olduğu bilgisi verildi.

Yıldız Tilbe Biletlerine Yoğun İlgi

Geçmişten bugüne dillere destan olan repertuarıyla 16 Temmuz Cumartesi günü Hatay’lı hayranlarının karşısında olacak olan Yıldız Tilbe’nin konserinde Amfi Tiyatro'nun  tamamen dolu olması bekleniyor. Yaptığı organizasyonlar ile son döneme damgasını vuran Burcu Eryiğit Organizasyon tarafından düzenlenecek Yıldız Tilbe konserinde aylar öncesinden başlayan bilet talepleri sanatçıya olan  sevginin ve konserin ne denli kalabalık geçeceğinin göstergesi olmuştu.

Muhteşem konsere saatler kala az sayıda bilet kaldığını ve bu konseri kaçırmak istemeyenlerin ellerini çabuk tutmaları gerektiğini söyleyen Burcu Eryiğit :” Uzun süredir yaptığımız çalışmalar neticesinde tüm hazırlıklarımızı tamamlayarak konser saatini beklemeye başladık. Müzik piyasasına girdiği ilk günden bu güne yazdığı ve seslendirdiği birbirinden güzel şarkılar ile herkesin gönünde taht kuran Pop müziğin kraliçesi Yıldız Tilbe 16 Temmuz Cumartesi Antakya Expo Alanı Amfi Tiyatro'da sahne alacak. Biletlerin satışa çıktığı günden itibaren gördüğü yoğun ilgi  ne denli doğru bir konser organize ettiğimizin en büyük göstergesi oldu bizim için.Müzik tercihlerinde hala 90’lar şarkılarının yeri farklı olanlar ve Yıldız Tilbe sevenlerini bu muhteşem konsere bekliyoruz.”dedi.

Yıldız Tilbe konseri için rezervasyon telefonu 0 536 250 04 00. (TALİP KÖLEOĞLU)