Yıldız Tilbe Antakya’ya Geliyor

  • Eklenme Tarihi :05.07.2022 | 10:37

Türk pop müziğinin sevilen sanatçısı Yıldız Tilbe , Geçmişten bugüne dillere destan olan repertuvarıyla 16 Temmuz Cumartesi günü Hatay’lı sevenlerinin karşısında olacak.

Yıldız Tilbe Antakya’ya Geliyor

Yaptığı organizasyonlar ile son döneme damgasını vuran Burcu Eryiğit Organizasyon tarafından düzenlenecek Yıldız Tilbe konseri Antakya Expo Alanı Amfi Tiyatro'da gerçekleşecek. Bilet satışlarında aylar öncesinden başlayan talep konserin ne denli yoğun ilgi göreceğinin göstergesi oldu adeta.

Muhteşem bir ses ve yine muhteşem bir konser programı ile Hatay’lı sanatseverlerin karşısında olacaklarını söyleyen Burcu Eryiğit açıklamasında:” Müzik piyasasına girdiği ilk günden bu güne yazdığı ve seslendirdiği birbirinden güzel şarkılar ile herkesin gönünde taht kuran Pop müziğin kraliçesi Yıldız Tilbe 16 Temmuz Cumartesi Antakya Expo Alanı Amfi Tiyatro'da sahne alacak. Biletlerin satışa çıktığı günden itibaren gördüğü yoğun ilgi  ne denli doğru bir konser organize ettiğimizin en büyük göstergesi oldu bizim için.Müzik tercihlerinde hala 90’lar şarkılarının yeri farklı olanlar ve Yıldız Tilbe sevenlerini bu muhteşem konsere bekliyoruz.”dedi. Yıldız Tilbe konseri için rezervasyon telefonu 0 536 250 04 00. (TALİP KÖLEOĞLU)