Yapar Ailesinin Acı Günü

  • Eklenme Tarihi :02.08.2022 | 09:56

Hatay’ın köklü,saygın ve sevilen ailelerinden olan Yapar ailesinin kıymetli büyüğü Hacı Mustafa Kemal Yapar dualar ile son yolculuğuna uğurlandı.

Yapar Ailesinin Acı Günü

Antakya Hızarcılar ve Mobilyacılar Odası Başkanı Mehmet Ali Yapar ve Abdullah Yapar’ın babaları olan merhum Hacı Mustafa Kemal Yapar’ın cenazesi Hatay Büyükşehir Belediyesi Mezarlık Kompleksinde öğle namazına müteakip Eski Sanayi Camisi İmamı Adnan Arslan tarafından kıldırılan cenaze namazının ardından Asri Mezarlıktaki aile mezarlığına gözyaşları ve dualar eşliğinde defnedildi.

Yoğun katılım ile gerçekleşen cenaze namazına  AK Parti Hatay İl Başkanı Adem Yeşildal, CHP Hatay İl Başkanı Hasan Ramiz Parlar, Ülkü Ocakları Genel Başkan Yardımcısı Timur Şaşmaz, Saadet Partisi GİK Üyesi Necmettin Çalışkan, Hatay Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Abdülkadir Teksöz, Antakya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hikmet Çinçin, Hatay Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Aziz Fatih Yılmaz, AK Parti Antakya İlçe Teşkilat Başkanı Emrullah Gülen, Ülkü Ocakları Hatay İl Başkanı Alihan Döner, Ülkü Ocakları Antakya İlçe Teşkilat Başkanı Hasan Bayır, AK Parti Hatay eski başkanı Mehmet Yeloğlu, HASİAD eski başkanı Gökhan Alkan,Siyasi Partilerin Temsilcileri,Meclis Üyeleri,Kurum Müdürleri,Oda Başkanları,STK Başkanları,İş İnsanları,Mobilyacı Esnafı,Eş,Dost ve Akrabaları katılarak Yapar ailesinin acısına ortak oldular.

Merhum Hacı Mustafa Kemal Yapar için taziyenin Cumhuriyet caddesi Öğretmen Evi karşısında  bulunan evi önünde kurulan cenaze çadırında alınacağı bilgisi verildi.

Hatay Gazetesi olarak Merhum Hacı Mustafa Kemal Yapar’a Allah’tan Rahmet,Kederli ailesine başsağlığı ve sabırlar diliyoruz. (TALİP KÖLEOĞLU)