Türkiye’de en ucuz ıhlamur bizde!

  • Eklenme Tarihi :21.11.2022 | 10:33
  • Muhabir :

Bu yılın zam şampiyonu ürünlerden biri olan Ihlamur yüksek fiyatlardan satışa sunulurken ,Baharatçılık konusunda marka olan Semir Eraslan Baharatçılıkta uygun fiyata satışa sunulduğu ifade edildi.

Türkiye’de en ucuz ıhlamur bizde!

Kışın gelmesi ile Grip,Nezle ve Soğuk Algınlığında  ilk akla gelen içecek olan Ihlamur  çoğu yerde 600 TL fiyatı ile can yakarken her zaman kaliteyi uygun fiyata müşterilerine sunmayı amaçlayan Semir Eraslan Baharatçılıkta 300 TL ile satışa sunuluyor.

Kış aylarının vazgeçilmezi Ihlamur u Tarihi Uzun Çarşı’da bulunan şubelerinin yanında www.semireraslan.com  üzerinden Türkiye’nin her yerine gönderebileceklerini ifade  eden  Semir Eraslan Baharatçılık İşletmecisi Evren Eraslan herkesi uzun çarşıda bulunan şubelerine davet etti.

Ihlamurun faydasının  saymakla bitmeyeceğini söyleyen Eraslan,Ihlamur çayının genellikle grip nedeni ile yükselen ateşi düşürmek için kullanıldığını ifade etti.Eraslan:” Buharının burun  tıkanıklığını açmaya fayda ettiği Ihlamur ,sıcak çayı ile boğaz ağrısını, öksürüğü alır.Aynı zamanda sakinleştirici etkisi ile sinirleri yatıştırmak için birebirdir. Stresi azaltır ve uykuya geçişi kolaylaştırır.Kalp çarpıntısı ve yüksek tansiyon için tavsiye edilen ıhlamur çayı,C vitamini kaynağı  olan limon suyu ile birlikte tüketildiğinde bağışıklık sistemini güçlendirme özelliğine sahiptir.Ayrıca idrar sökücü olarak karaciğer ve safra kesesi hastalarının tedavisinde yardımcı olur.”dedi.

Aynı zamanda güncel bir biçimde kullandıkları İnstagram sayfaları @hatayyoreselcom üzerinden de takip edilebileceklerini  ifade eden  Semir Eraslan Baharatçılık işletmecisi Evren Eraslan www.semireraslan.com   web sayfaları üzerinden ve 0 850 520 50 50 nolu telefonlarından sipariş verilebileceğini hatırlatarak alışverişlerinde bizleri tercih eden müşterilerimize sonsuz şükranlarımızı sunuyoruz.”dedi.