Türk Sanat Müziği Konseri büyük ilgi gördü...

  • Eklenme Tarihi :02.08.2022 | 09:52

Hatay İl Kültür Müdürlüğü bünyesinde faaliyet gösteren Türk Sanat Müziği Korosu, Hatay'ın Samandağ ilçesinde dillere destan bir konser verdi.

Türk Sanat Müziği Konseri büyük ilgi gördü...

Samandağ Kültür Merkezi'nde gerçekleştirilen konseri, koronun geçmiş dönem şefi Alaatdin Bahar, Zorkun Medya Sahibi Hüseyin Zorkun,  Sivil Toplum Kuruluşu Temsilcileri, Samandağ halkının yanı sıra yurt içinden ve yurt dışından gelen çok sayıda sanat sever ilgi ile izledi - dinledi...

Üstat Yasin Bal'ın sunumu ile Şef Nazife Tatlı Domnik'in idaresinde halka açık ve  ücretsiz olarak gerçekleştirilen konserde koro elemanları eskimeyen ve dillerden düşmeyen şarkıları seslendirdiler. Koro Şefi Nazife Tatlı Domnik'in yanı sıra diğer solistlerde sevilen şarkılara hayat verdiler...

Konuklarında eşlik ettiği şarkılar ile sazlı sözlü harika bir konsere daha imza atıldı...

Şef Nazife Tatlı Domnik, çiçeği burnunda bir Şef olarak ikinci konserini Samandağ'da verdiğini ifade ederek, "Dillerden düşmeyen şarkularımızdan derlediğimşz konserimiz ile sizleri eğlendirmeye çalıştık, umarım sizleri mutlu etmeyi başardık. Ayağınıza, yüreğinize  sağlık, konserimize şeref verdiniz" dedi.

Şef Domnik, konserde kendilerini yalnız bırakmayan tüm konuklara teşekkür etti.

Yaklaşık 2 saat süren konser sonrasında Şef Nazife Tatlı Domnik çiçek yağmuruna tutuldu ve koro ayakta alkışlandı. (Haber Merkezi)