TOSYALI HOLDİNG İTALYAN FUARINDA

  • Eklenme Tarihi :19.05.2023 | 12:50
  • Muhabir :

İtalya’nın Milano şehrinde düzenlenen dünyanın en önemli demir-çelik fuarlarından biri olan Made in Steel Fuarı’na ‘Tosçelik Profil ve Sac’ ile katılan Tosyalı Holding, ürünlerini tanıttı.

TOSYALI HOLDİNG İTALYAN FUARINDA

Dünyanın sayılı yeşil çelik üreticilerinden Tosyalı Holding, dünyanın en önemli demir-çelik fuarlarından biri olan Made in Steel Fuarı’nda gövde gösterisi yaptı. İtalya’nın Milano şehrinde düzenlenen fuara Tosçelik Profil ve Sac şirketi ile katılan Tosyalı Holding, büyük bir alanda ziyaretçilerini ağırladı.

Tosyalı Yönetim Kurulu üyeleri Şerif Tosyalı ve Kadir Tosyalı’nın da katılım gösterdiği fuarda Tosyalı şirketlerinin; “Boru”, “Profil”, “Sac”, “Filmaşin” ve “Hadde” ürün gruplarındaki yenilikçi ürünlerinin sergilendiği stant alanı ilgi odağı oldu.

İHRACATIN YÜZDE 40’I AVRUPA PAZARINA

Tosyalı Holding şirketlerinin toplam ihracatının yaklaşık yüzde 40’ını gerçekleştirdiği Avrupa pazarındaki demir-çelik sektörü müşterilerinin büyük önem verdikleri bu fuarda Tosyalı Holding yeşil çelik üretimine yönelik yatırımlarıyla AB Yeşil Mutabakat sürecinde Avrupa pazarı için önde gelen yeşil çelik üreticilerinden biri olacağını gösterdi.

BİR KEZ DAHA TESCİLLEDİK

Yönetim Kurulu Üyesi Şerif Tosyalı Dünyanın en büyük fuarlarından birine katılarak hem küresel pazarlardaki etkinliği pekiştirdiklerini hem de çelik sektörünün yeşil dönüşümüne Tosyalı Holding ve grup şirketleri olarak hazır olduklarını uluslararası müşterilerine bu platformda da göstererek bir kez daha tescillediklerini söyledi.

Dünyanın en büyük demir-çelik fuarlarından biri olan Made in Steel Fuarı’na Tosçelik ile katılarak bu fuara ne kadar büyük bir önem verdiklerini dile getiren Şerif Tosyalı “Bu fuar sac ve boru profil kategorisindeki ürünleri hedefliyor. Biz de Tosçelik ile bu ürün gruplarında dünyanın önde gelen yeşil çelik üreticilerinden biriyiz” dedi. (Haber Merkezi)