TEMİZYÜREK’E MAKAMINDA ZİYARET!

  • Eklenme Tarihi :19.10.2022 | 15:12

Gelecek Partisi Hatay İl Başkanı Can Cankesen ve beraberinde bulunan yönetim kurulu üyeleri HGC önceki dönem başkanı Abdullah Temizyürek’i çalışma ofisinde ziyaret etti.

TEMİZYÜREK’E MAKAMINDA ZİYARET!

Gelecek Partisi Hatay İl Başkanı Can Cankesen ve beraberinde bulunan yönetim kurulu üyelerinin ziyaretinden memnuniyet duyduğunu ifade eden HGC önceki dönem başkanı Abdullah Temizyürek, Başkan Cankesen’e ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.

HGC önceki dönem başkanı Abdullah Temizyürek’i çalışma ofisinde ziyaret eden Gelecek Partisi Hatay İl Başkanı Can Cankesen ise gerçekleştirilen ziyarette önümüzdeki dönem yapılacak olan seçimler öncesinde yaptıkları siyasi çalışmalar hakkında bilgiler verdi. Gelecek Partisi Genel Başkanı Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu’nun da aralarında bulunduğu Millet İttifakı’nın yapılacak olan ilk seçimde iktidar olacağını belirten Başkan Cankesen, Hatay’da parti ve seçim çalışmalarını etkili bir şekilde sürdürdüklerini bildirerek HGC önceki dönem başkanı Abdullah Temizyürek’e bundan sonraki görevlerinde başarılar diledi.