TEKSÖZ’DEN HGC’YE ZİYARET!

  • Eklenme Tarihi :01.11.2022 | 16:06

HESOB Başkanı Abdulkadir Teksöz ve Yönetim Kurulu Üyeleri, kısa bir süre önce Olağan Genel Kurulunu gerçekleştirerek seçilme başarısı gösteren HGC Başkanı Nihat Mazmanoğlu ve Yönetim Kurulu Üyeleri’ni HGC Hizmet Binası’nda ziyaret etti.

TEKSÖZ’DEN HGC’YE ZİYARET!

 

Kısa bir süre olağan genel kurulunu gerçekleştirerek seçilme başarısı gösteren HGC Başkanı Nihat Mazmanoğlu ev Yönetim Kurulu Üyelerini HGC Hizmet Binası’nda ziyaret eden HESOB Başkanı Abdulkadir ve Yönetim Kurulu Üyeleri HGC Toplantı Salonu’nda gündeme dair açıklamalarda bulundu. HESAOB Başkanı Abdulkadir Teksöz ve Yönetim Kurulu Üyelerinin ziyaretinden memnuniyet duyduğunu belirten HGC Başkanı Nihat Mazmanoğlu, “Hatay genelinde bulunan esnafın üst kuruluşu olan HESOB’un çalışmalarını yakından takip ediyoruz. Esnafın sorun ve taleplerini ilgilendiren durumlarda bizler de kamuoyu adına haberlerimizle destek olmaya çalışıyoruz. Bundan sonra da destek olmaya devam edeceğiz. Ziyaretlerinden dolayı HESOB Başkanı Abdulkadir Teksöz ve Yönetim Kurulu Üyelerine teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyorum.” dedi.

Yerel basının önemli görevler yaptığını belirten HESOB Başkanı Abdulkadir Teksöz, “Hatay’ımızın ve tüm ilçelerin esnaf ile ilgili sorun ve taleplerinin karşılanması konusunda yerel basınımız önemli görevler yapmaktadır. HESOB olarak esnafımızın sorun ve taleplerine ilişkin bakanlıklar düzeyinde girişimlerde bulunurken, yerel basınımız da bizlere destek oluyor. Bu konuda yerel basın mensuplarına bizlere vermiş olduğu destekten dolayı teşekkür ediyor, olağan genel kurul sonrasında yeni göreve seçilen HGC Başkanı Nihat Mazmanoğlu ve Yönetim Kurulu Üyelerini tebrik ediyor, görevlerinde başarılar diliyorum.” diye konuştu. Yapılan konuşmaların ardından HESOB Başkanı Abdulkadir Teksöz, yeni seçilen HGC Başkanı Nihat Mazmanoğlu’na hayırlı olsun diyerek, çiçek takdim etti.