Sultan Sofrası Lezzetleri İlgi Odağı Oldu

  • Eklenme Tarihi :20.04.2022 | 09:42
  • Muhabir :

Mezopotamya Lezzet Sırları" iftar davetinde hünerlerini sergileyen Sultan Sofrası ekibi konuklara sundukları yöresel lezzetlerimiz Aşur, Kağıt kebabı ve Oruk ile ilgi odağı oldular.

Sultan Sofrası Lezzetleri İlgi Odağı Oldu

 

Türkiye’nin ilk gastronomi platformu olma özelliğiyle dikkat çeken Gastronometro tarafından organize edilen "Mezopotamya Lezzet Sırları" iftar davetinde hünerlerini sergileyen Sultan Sofrası ekibi konuklara sundukları yöresel lezzetlerimiz Aşur, Kağıt kebabı ve Oruk ile ilgi odağı oldular.

Mezopotamya coğrafyasının Gaziantep, Şanlıurfa ve Hatay yörelerine ait ünlü lezzetlerin yer aldığı "Mezopotamya Lezzet Sırları" iftar programında Mustafa  Mert Tansal yönetiminde hünerlerini sergileyen Sultan Sofrasının deneyimli şeflerinin sunumları herkesten tam not aldı.

Önemli bir etkinlikte sunum yaptıkları  Hatay yöresel lezzetleri ile ilimizin gastronomisini en güzel biçimde temsil ettiklerini söyleyen Sultan Sofrası Yöneticisi Mustafa  Mert Tansal yaptığı açıklamada :” Gastronometro’nun organize ettiği  "Mezopotamya Lezzet Sırları" iftar programında  Gaziantep ve Şanlıurfa yöresel lezzetleri ile birlikte yer almanın mutluluğunu yaşadığımızı belirtmek istiyorum.Alanında deneyimli şeflerimizin hünerli ellerinden  hazırlanan yöresel lezzetlerimiz Aşur, Kağıt kebabı ve Oruk tüm konukların büyük beğenisini kazanmıştır. "Mezopotamya Lezzet Sırları" iftar programını organize eden ve böyle önemli bir programa bizi davet eden Gastronometro yöneticilerine ve bizi en iyi biçimde temsil eden Sultan Sofrası şeflerimize teşekkür ediyorum.”dedi. (TALİP KÖLEOĞLU)