SIRADIŞI MÜCEVHERAT GÜNLERİ BU YIL BAMBAŞKA

  • Eklenme Tarihi :17.11.2022 | 11:55

Güneyler Altın&Mücevherat tarafından organize edilen Roberto Bravo Sıradışı Mücevherat Günleri olabildiğince farklı tasarımları ile adeta göz kamaştırdı.

SIRADIŞI MÜCEVHERAT  GÜNLERİ BU YIL BAMBAŞKA

Adına yakışır bir biçimde sıradışı olan Mücevherat günlerinde Büyük Selçuklu İmparatorluğu Sultanı Alpaslan’ın savaşlarda kullandığı miğferin 22 ayar altından yapılan tasarımı ve Dünyanın bir çok fuarından özenle seçilmiş tasarımlar ziyaretçi akınına uğruyor. Prime Mal Avm’de mesai saatleri içerisinde gerçekleşecek olan Roberto Bravo Sıradışı Mücevherat  Günleri Pazar gününe kadar ziyaret edilebilecek.

3 KİLOGRAM  ALTIN MİĞFERE İLGİ YOĞUN..

Roberto Bravo Sıradışı Mücevherat  Günlerini ziyaretçilerinden çoğu Çorum’da faaliyet gösteren Ahlatcı Metal Rafinerisi tarafından üretilen 3 kilogram ağırlığındaki Sultanı Alpaslan’ın Altın Miğferine yoğun ilgi gösterirken Güneyler Altın&Mücevherat’ın alanında deneyimli satış temsilcilerinin sunduğu birbirinden şık tasarımlara da tam not vermeyi ihmal etmediler.

Sultanı Alpaslan’ın Altın Miğferi ile hatıra fotoğrafı çekilmek isteyen ziyaretçilere yardımcı olan Güneyler Altın&Mücevherat çalışanları gördükleri ilginin bekledikleri gibi olduğunu ifade ettiler.

Roberto Bravo Sıradışı Mücevherat  Günleri ile önemli ve görkemli eserleri Hatay’da tanıtmaya ve sergilemeye devam ettiklerini kaydeden Güneyler Altın ve Mücevherat Genel Müdürü M. İlker Karaoğlan, “ Tarihimiz bizim en değerli varlığımız, böyle bir tarihi değere sahip miğferin tasarlanması da bizleri fazlasıyla gururlandırdı. Bizlerde Güneyler Blue Diamond ailesi olarak gerçekleştirdiğimiz Roberto Bravo Sıradışı Mücevherler Günleri’nde, bu dev eseri sergilemek istedik. Tarihi değeri kadar görsel ihtişamıyla da görenleri kendine hayran bırakan miğferimiz 3 Kilogram  olup 3.5 Milyon TL değerindedir. Bu görkemli miğfer, 3.5 Milyon TL karşılığında sahibini bulacak.Ayrıca Dünyanın bir çok fuarından özenle seçilmiş tasarımları da ziyaretçilerimiz ile buluşturduğumuzu bir kez daha hatırlatmak isterim. Güneyler Altın&Mücevherat  ailesi olarak hafta sonuna kadar (Pazar) bu önemli eserleri  Antakya Primemall Alışveriş Merkezi Güneyler Blue Diamond’da sergiye sunmaya devam edeceğiz.Herkesi bekliyoruz.” dedi.