SIFIR ATIK PROJE SERGİSİ AÇILDI

  • Eklenme Tarihi :21.05.2022 | 11:07

Antakya’da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan himayesinde başlatılan "Sıfır Atık Projesi" kapsamında, Haydar Mursaloğlu İlkokulu’nda sergi açıldı.

SIFIR ATIK PROJE SERGİSİ AÇILDI

Serginin açılışına, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Tecimen, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü  Ahmet Şanal,öğretmenler ve öğrenciler katıldı.

Sergi açılışında bilgi veren Haydar Mursaloğlu İlkokulu Müdürü İbrahim Bolatan, "Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan’ın himayelerinde 'Sıfır Atık Projesi' kapsamında Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğü ve İlçe Müdürlüğümüzün destekleri ile atık malzemelerden üretilen bir çok ürünü bugün okulumuzda sergiledik. Amacımız atıkların kontrol altına alınması ve gelecek nesillere temiz ve gelişmiş bir Türkiye bırakılması" dedi. Okul proje danışman öğretmeni Gamze Hezan’a teşekkür etti.  İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Tecimen ve İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Ahmet Şanal projeye katılım sağlayan ve ürünleri dereceye giren öğrencileri 2/G sınıfından Elif Şişlioğlu’na, 3/H sınıfından Fatma Zehra Göyce’ye ve 1/H sınıfından Hayrunnisa Genç’e ödüllerini takdim ettiler. (Haber Merkezi)