ŞEHİTLERİMİZE VE GAZİLERİMİZE BORÇLUYUZ

  • Eklenme Tarihi :30.07.2022 | 09:49

Hatay Valisi Rahmi Doğan, şehit Polis Memuru Mehmet Tuhal’in ailesini makamında ağırladı.

ŞEHİTLERİMİZE VE GAZİLERİMİZE BORÇLUYUZ

Hatay Valisi Rahmi Doğan, 2019 yılında Diyarbakır’ın Dicle ilçesinde yaşanan elim kaza sonucu şehit olan Polis Memuru Ali Uçar ve 2015 yılında Hakkari’de hain terör örgütü mensuplarının yola döşediği bomba düzeneğini patlatması sonucunda şehit olan Polis Memuru Mehmet Tuhal’in ailesini makamında ağırladı.

 

Vali Doğan ilk olarak Şehit Polis Memuru Ali Uçar’ın, babası Abdulsamet Uçar ve annesi Emine Gülsüm Uçar’ı makamında ağırladı. Valilik Makamında gerçekleşen ziyarette misafirleriyle bir süre sohbet eden Vali Doğan, "Bu ülkede huzur ve güven içinde yaşıyorsak, bunu vatan için bedenini siper eden şehitlerimize, gazilerimize borçluyuz." dedi.

Aziz Şehidimizin babası Abdulsamet Uçar ise nazik kabulünden dolayı Vali Doğan’a teşekkür etti.

HER ZAMAN YANINIZDA OLACAĞIZ

Hatay Valisi Rahmi Doğan, daha sonra 2015 yılında Hakkari’de hain terör örgütü mensuplarının yola döşediği bomba düzeneğini patlatması sonucunda şehit olan Polis Memuru Mehmet Tuhal’in ailesini makamında ağırladı. Valilik Makamında gerçekleşen ziyarette misafirleriyle bir süre sohbet eden Vali Doğan, “Şehitlerimizin fedakarlıkları hiçbir zaman unutulmayacak. Şehitlerimizin bizlere emaneti olan değerli ailelerimizin her zaman yanında olacağız.” dedi. Aziz şehidimizin annesi Feride Tuhal ise nazik kabulünden dolayı Vali Doğan’a teşekkür etti. (Haber Merkezi)