Personel Değerlendirme ve İstişare Toplantısı Yapıldı

  • Eklenme Tarihi :09.01.2023 | 13:24

Toplantı, İl Müftülüğü İdari ve Mali İşler Müdürü Abdullah Yazar’ın Kur’an Tilavetiyle başladıktan sonra açış konuşmasını İl Müftüsü Ömer Faruk Bilgili yaptı.

Personel Değerlendirme ve İstişare Toplantısı Yapıldı

Diyanet İşleri Başkanlığı ilgili mevzuatı kapsamında her üç yılda bir yapılan genel teftiş çerçevesinde Hatay İl Müftülüğüne bağlı 15 ilçede  yaklaşık 1 aydan beri devam eden genel teftişin akabinde Diyanet İşleri Başkanlığı Başmüfettişi Ömer Balaban’ın katılımlarıyla Hatay Meclis Kültür ve Sanat Merkezinde Personelimiz Değerlendirme ve İstişare Toplantısı düzenlendi.
Toplantıda Başmüfettiş Ömer Balaban; Bir taraftan Başkanlığımızın taşradaki hizmetlerinin etkin ve verimliliğinin artırılması yönünde tecrübe paylaşımında bulunurken diğer taraftan başkanlığımızın hizmet alanları ile ilgili genel bir değerlendirme ve istişarelerde bulundu.
Toplantıya; Diyanet İşleri Başkanlığı Başmüfettişi Ömer Balaban ile birlikte Müfettiş Osman Balcı, Müfettiş Yardımcısı Osman Çakır, İl Müftüsü Ömer Faruk Bilgili ile İl Müftü Yardımcıları, İlçe Müftüleri, Şube Müdürleri, Vaizler, Murakıplar ve Antakya ve Defne İlçelerinde görev yapan İmam-Hatip, Müezzin Kayyım ve Kur’an Kursu Öğreticileri katıldı.
Toplantı; İl Müftüsü Ömer Faruk Bilgili’nin Başmüfettiş Ömer Balaban’a plaket takdim etmesiyle sona erdi. (TALİP KÖLEOĞLU)