Özel Bireyler Gösteri İle Büyüledi

  • Eklenme Tarihi :26.04.2022 | 09:46

Gazi Zan Spor Anaokulu’nun Öğrencileri ile birlikte sahne alan Down Sendromlu öğrencileri 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlama programındaki gösterileri ile izleyenleri adeta büyülediler.

Özel Bireyler Gösteri İle   Büyüledi

Türkiye’nin sayılı spor anaokulları arasında yer alan Gazi Zan Spor Anaokulu’nun  Öğrencileri ile birlikte sahne alan Down Sendromlu öğrencileri 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlama programındaki gösterileri ile izleyenleri adeta büyülediler. Antakya Kapalı Spor Salonunda gerçekleşen 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlama programında görev alan minik öğrencilerin uyumları, sergiledikleri dans performansı ile Hatay Protokolü ve izleyenlerden büyük beğeni toplarken uzun süre alkışlandılar.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlama programında tek özel anaokul olarak gösteri yapmanın gururunu yaşadıklarını ifade eden Gazi Zan Spor Anaokulu Kurucusu Pedagog Gazi Zan,Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün tüm dünya çocuklarına armağan ettiği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamalarında sahne alan ögrencilerimiz arasında yer alanDown Sendromlu öğrencilerimiz yaptıkları gösteri ile herkesin büyük beğenisini kazanmışlardır.Tüm öğrencilerimizi bu özel güne hazırlayan kıymetli öğretmenlerimize ve sergiledikleri performans ile herkesi kendilerine hayran bırakan öğrencilerimize teşekkür ediyorum.”dedi. (TALİP KÖLEOĞLU)