ÖMEROĞLU EMLAK YENİ OFİSİNDE HİZMETE BAŞLADI

  • Eklenme Tarihi :08.10.2022 | 21:16
  • Muhabir :

Ömeroğlu Emlak ve Gayrimenkul Satış Danışmanlığı, kentsel dönüşüm sonrasında yeni işletmesiyle müşterilerine hizmet vermeye başladı.

ÖMEROĞLU EMLAK YENİ OFİSİNDE HİZMETE BAŞLADI

Antakya’da Emlak ve Gayrimenkul sektöründe 2005 yılından bu yana faaliyet gösteren Ömeroğlu Emlak ve Gayrimenkul Satış Danışmanlığı, kentsel dönüşüm sonrasında yeni işletmesiyle müşterilerine hizmet vermeye başladı.

Antakya’da Emlak ve Gayrimenkul sektöründe faaliyetlerini sürdüren Ömeroğlu Emlak ve Gayrimenkul Satış Danışmanlığı Ofisi kentsel dönüşüm sonrasında yeniden müşterilerinin hizmetine girdi. Kentsel dönüşüm sonrasında müşterilerine yeni yerinde hizmet vermeye başlayan Ömeroğlu Emlak ve Gayrimenkul Satış Ofisi’nde gayrimenkul alım, satım ve kiralama işlemleri hizmetine kaldığı yerden devam ediyor.

‘İnsanların güvenini kaybetmektense, para kaybetmeyi tercih ederim’ sözü ile Emlak ve Gayrimenkul sektöründe faaliyet gösterdiklerini belirten Ömeroğlu Emlak ve Gayrimenkul Satış Danışmanlığı Ofisi İşletmecisi Hasan Ömeroğlu, “Antakya’da emlak ve gayrimenkul sektöründe faaliyet gösteriyoruz. Kentsel dönüşüm sonrası yeni ofisimizde müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak için çalışmalarımıza kaldığımız yerden devam ediyoruz. Gayrimenkul alanında profesyonel anlayışla tüm müşterilerimizi Ayşe Fitnat Hanım Caddesi, Akevler Mahallesi, Millet Bahçesi (eski stadyum) karşısında bulunan Ömeroğlu Emlak ve Gayrimenkul Satış Ofisimize bekliyoruz.” dedi.