Ölürsem hakkınızı helal edin!

  • Eklenme Tarihi :07.11.2022 | 11:25
  • Muhabir :

Kuzey Irak’ta PKK terör örgütünün bir üs bölgesine yaptığı saldırıda şehit düşen Piyade Sözleşmeli Er İsmail Esmer’in, son görüntüleri yürek parçaladı.

Ölürsem hakkınızı helal edin!

Şehit Piyade Sözleşmeli Er İsmail Esmer görev yaptığı üs bölgesindeki mevzide arkadaşları ile birlikte çektiği videoda,  "Az önce bir saldırı oldu. Bugün son görüntülerimiz olacak, cennete davetliyiz. Ölürsek hakkınızı helal edin" dediği anlar yer aldı. Gülerek arkadaşlarına seslenen Şehit İsmail Esmer'in "Son hatıramız kalsın" dediği görülürken, bir silah arkadaşının ise "Hep böyle video çekildikten sonra şehit oluyorlar değil mi" diye cevap veriyor.

SALDIRIDA ŞEHİT OLDU

Ne zaman çekildiği belli olmayan bu videodan sonra Piyade Sözleşmeli Er İsmail Esmer, terör örgütünün yaptığı taciz ateşi sonrasında bir silah arkadaşı ile birlikte şehit düştü. Şehidin şahadet haberi Hatay’ın Antakya ilçesindeki baba ocağına ulaştı. Şehidin ailesi sinir krizleri geçirirken, şehidin ortaya çıkan bu videosu acıyı ikiye katladı.

Mevzide silah arkadaşları ile birlikte çektiği video görüntüleri yürek parçalayan şehidin cenazesi bugün memleketi Hatay’ın Altınözü ilçesi Tokdemir Mahallesi’nde ikindi namazı sonrası kılınan cenaze namazının ardından toprağa verildi. 

Haberin Videosu