ÖĞRENCİLERLE AKŞAM YEMEĞİ YEDİ

  • Eklenme Tarihi :22.10.2022 | 20:19

Hassa Kaymakamı Osman Acar, İlçe Milli Eğitim Müdürü Sait Bayraktar ile birlikte Ardıçlı Mahallesinde bulunan Yatılı Bölge Okuluna ziyarette bulundu.

ÖĞRENCİLERLE AKŞAM YEMEĞİ YEDİ

 

Ziyaret esnasında kaymakamımız Hassa Kaymakamı Acar  öğrencilerle birlikte akşam yemeği programına katıldı. Öğrencilerle birlikte aynı masada yemek yedikten sonra, öğrencilerle bire bir tanışıp gelecek yıllardaki hedeflerini sordu. Daha sonra Kaymakam Acar konuşmasında; öğrencilere birçok konuda tavsiyede bulunurken özellikle kitap okumanın önemine dikkat çekti.

Öğrencilere başarılı olmanın yollarına değinen Hassa Kaymakam Acar, öncelikle her öğrencinin kendine hedef belirlemesini ve bu hedefe ulaşabilmek için gerekli tüm çalışmaları yapmalarını dile getirken "Hepiniz ülkemizin geleceğisiniz, kendine güvenen ve hedefleri olan bireyler olarak bu ülkeye büyük hizmetleriniz olacağından eminim" dedi. 

Eğitim-öğretim ortamının daha iyileştirilmesi için gerekli kaynakların sağlanacağını belirtikten sonra hatıra pozu verdi. Ziyaretten duyduğu memnuniyetten dolayı hem öğrenciler ve öğretmenler adına okul müdürü Hassa Kaymakamı Osman Acar’a teşekkürlerini iletti. (Haber Merkezi)