O ÜNLÜ İSİM ATLI SPOR KULÜBÜ’NDE

  • Eklenme Tarihi :22.11.2022 | 15:52
  • Muhabir :

İskenderun Atlı Spor Kulübü, Adana’nın meşhur lezzetleri arasında yer alan Büryan, Kaburga ve Kebap yemekleriyle ünlü olan Cihangir, yeni yılda İskenderunluların hizmetine girecek.

O ÜNLÜ İSİM ATLI SPOR KULÜBÜ’NDE

ÜNLÜ KEBAP MARKASI CİHANGİR İSKENDERUN 

Vatandaşlara binicilik sporunu sevdirmek amacıyla 3 yıl önce kurularak sportif faaliyetlerin yanı sıra vatandaşlara damak zevkini tattırmak için kolları sıvayan İskenderun Atlı Spor Kulübü, Adana’nın meşhur lezzetleri arasında yer alan Büryan, Kaburga ve Kebap yemekleriyle ünlü olan Cihangir, yeni yılda İskenderunluların hizmetine girecek.

Sportif faaliyetlerin yanı sıra kahvaltı ve yemek çeşitleriyle vatandaşların uğrak yeri olan İskenderun Atlı Spor Kulübü içerisinde vatandaşlara daha iyi hizmet verebilmek için çalışmalarını sürdüren İşletmeci Mustafa Yener, Adana’nın lezzetli yemekleri arasında bulunan büryan, kaburga ve kebap çeşitleriyle ünlü Cihangir’in İskenderun Şubesi’ni yeni yılda faaliyete geçirmeye hazırlanıyor. Adana’da faaliyet gösteren Cihangir Restaurant’ta işletmeci Cihangir Korkmaz ile bir araya gelen İskenderun Atlı Spor Kulübü İşletmecisi Mustafa Yener, Cihangir’in İskenderun Şubesi’ni açmak için karşılıklı protokol sözleşmesi imzaladılar.

CİHANGİR’İ YENİ YILA HAZIR HALE GETİRECEĞİZ

Atılan imzaların ardından kısa bir açıklama yapan İşletmeci Mustafa Yener, “Adana’nın meşhur lezzetleri arasında yer alan büryan, kaburga ve kebap çeşitleriyle bölgenin ünlü markası olan Cihangir’i Hataylılara getirmek istedik. İnşallah en kısa zamanda çalışmalarımızı hızlandırıp, tesisimizi yeni yıla hazır hale getirmeyi düşünüyoruz. Bugün de Adana’da Cihangir markası ile faaliyet gösteren İşletmeci Cihangir Korkmaz ile bir araya gelerek karşılıklı imzalarımızı attık. Rabbim utandırmasın. Hatay halkına en iyi şekilde hizmet vermek için çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Hayırlı, uğurlu olsun.” dedi.