NOVA ÇOCUK KİLİNİĞİ TÖRENLE AÇILDI

  • Eklenme Tarihi :07.11.2022 | 12:23

Uzman Doktor Hatice Bayar Açık ve Uzman Doktor Cem Kurt’un ortak kurduğu Antakya’nın İlk ve Tek Çocuk Kliniği törenle açıldı.

NOVA ÇOCUK KİLİNİĞİ TÖRENLE AÇILDI

HATAY HALKINA HAYIRLI OLSUN!

Açılışa HBB Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, Hatay Tabip Odası Başkanı Dr. Sevdar Yılmaz, doktorlar ve çok sayıda davetli katıldı. Açılışta bir konuşma yapan Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş: “Bugün Hayırlı bir iş için buradayız. Biz geleceğimiz olan çocuklarımızın hiçbir zaman hasta olamamasını, ayaklarına taş değmemesini isteriz Ama bunun olması pek mümkün değil. O yüzden hiçbir çocuk hasta olmasın ama açılışını yaptığımız Nova Çocuk Kliniğine gelen çocuklar hep iyi olsun. Uzman Doktor Hatice Bayar Açık ve Uzman Doktor Cem Kurt’a ve Hatay’ımıza hayırlı olsun.” dedi.

TEK SEANSTA İSTEMEDİĞİNİZ NE VARSA KURTULUN!

Biorezonans ile tek seansta sigara bırakma, alkol ve madde bağımlılığı terapisi, detoks ve alerji tedavileri, kilo verme gibi birçok uygulama yapılmaktadır. Çok yüksek yüzdelerle hasta tedavilerine sonuç veren bu yöntemi denemek için Antakya’da bulunan NOVA Çocuk Kliniği’ne uğramayı unutmayın. İlerleyen günlerde adından sıkça söz ettirecek NOVA Çocuk Kliniği,  Fevzi Çakmak Mahallesi Hastane Caddesi Abdulhay Apartmanı Kat:-1 Antakya/Hatay Adresinde hizmet veriyor. Ayrıca 0530 776 33 58- 0326 231 08 90 numaralarından NOVA Çocuk Kliniğine ulaşabilirsiniz.