MİLYONLARCA İHTİYAÇ SAHİHİBİ AİLELER DESTEKLERİNİZLE BAYRAM EDİYOR

  • Eklenme Tarihi :06.07.2022 | 14:34

Hatay’da gerçekleştirdiği yardım ve kampanyalarla ihtiyaç sahibi kimsesizlerin kimsesi olan Türk Kızılay Hatay Şubesi’ne vatandaşlar ilgi göstermeye devam ediyor.

MİLYONLARCA İHTİYAÇ SAHİHİBİ AİLELER DESTEKLERİNİZLE BAYRAM EDİYOR

İhtiyaç sahibi vatandaşların ihtiyaçlarının karşılanması için çalışmalarını sürdüren Türk Kızılay Hatay Şubesi, şimdi de yaklaşan Kurban Bayramı öncesinde duyarlı vatandaşlar tarafından ziyaret edilmeye devam ediyor. Sayıları milyonları bulan ihtiyaç sahibi aileler için çalışmalarını sürdüren Türk Kızılay Hatay Şubesi gerçekleştirdiği çalışmalarla vatandaşların takdirini kazanmaya devam ediyor.

 

Yaklaşan Kurban Bayramı öncesinde Türk Kızılay’ına kurban bağışında bulunan vatandaşlara teşekkür eden Türk Kızılay Hatay Şubesi Başkanı Ş. Kudret Özbakış, “Kurban vekâletinizi Kızılay'a vererek usulüne uygun kesilen kurbanlar ile Kurban bereketini yıl boyunca yaşatarak milyonlarca ihtiyaç sahibine ulaşmasını sağlayan tüm bağışçılarımıza teşekkür ederiz. Yurtiçi Kurban bedeli 2 bin 475 lira, Yurtdışı Kurban bedeli ise Bin 475 liradır. Bağış yapmak isteyen duyarlı vatandaşlarımız TR56 0001 0023 3700 0018 6870 28 IBAN ile Şube Banka hesabına eft ya da havale yoluyla,  Kredi Kartı ile ödeme yapmak isteyen vatandaşlarımız ister şubemize uğrayarak veya uğrayamadığınız durumda pos cihazını bulunduğunuz yere talep ederek yapabilirler. Ayrıca nakit olarak makbuz karşılığında ödeme yapmak isteyen vatandaşlarımız şubelerimizde kurban bağışını gerçekleştirebilirler. Tüm halkımızın ve bağışçılarımızın Kurban Bayramı’nı şimdiden kutluyor, huzur ve mutluluk dolu bir bayram geçirmelerini temenni ediyorum.” dedi. (Hasan HAMDERİ)