Merhum Osman Karagöz’ün Ruhuna Hatmi Şerif Okundu!

  • Eklenme Tarihi :21.11.2022 | 11:55
  • Muhabir :

Geçtiğimiz günlerde hayata gözlerini yumarak sevenlerini üzüntüye boğan merhum Osman Karagöz’ün vefatının 3.gününde ruhuna hatmi şerif okutuldu.

Merhum Osman Karagöz’ün Ruhuna Hatmi Şerif Okundu!

Şeref, Mehmet, Tekin, Erol ve Zafer Karagöz kardeşlerin abisi, Hüsnüşah, Burcu ve Burak Karagöz'ün babaları merhum Osman Karagöz için Hatay Büyükşehir Belediyesi Mezarlık Kompleksi Taziye Salonunda bölgemizin sevilen Hocalarından Eski Sanayi Camisi İmamı Adnan Arslan,Mezarlık Kompleksi Camisi İmamı Yusuf Esatoğlu ve Nakip Camisi  İmamı Musa Esatoğlu’nun okudukları Kuran-ı Kerim tilaveti ile başlayan program hatmi şerif ve yapılan dua ile son buldu.

Yoğun katılım ile gerçekleşen Hatmi Şerif programına katılım gösteren Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz,Altınözü Belediye Başkanı Rıfat Sarı,Yayladağı Belediye Başkanı Mehmet Yalçın,Hassa Belediye Başkanı Mehmet Karataş,Antakya Belediye Başkan Yardımcıları Rezzuk Ayoğlu ve Orhan Mursaloğlu,Siyasi Parti Temsilcileri,Meclis Üyeleri,Kurum Müdürleri,STK Başkanları ,İş İnsanları ve akrabaları Karagöz  ailesinin acısına ortak oldular.

Hatmi şerif programı sonunda Merhum Osman Karagöz’ün  yakınları taziyeleri kabul etti. Merhum Osman Karagöz’ün  ruhu için okunan Hatmi Şerif’in ve duaların Allah katında kabul olması temennisi ile Hatay  Gazetesi olarak merhuma Allah’tan rahmet kederli ailesine başsağlığı ve sabırlar diliyoruz.