Merhum İsmail Deviren’in Ruhuna Hatmi Şerif Okundu

  • Eklenme Tarihi :21.06.2022 | 09:44

Geçtiğimiz günlerde hayata gözlerini yumarak tüm sevenlerini üzüntüye boğan merhum İsmail Devirenin vefatının 3.gününde ruhuna Hatmi Şerif okutuldu.

Merhum İsmail Deviren’in Ruhuna Hatmi Şerif Okundu

Merhum İsmail Deviren’in evi önünde kurulan taziye çadırında şehrimizin sevilen hocaları  tarafından Kuran-ı Kerim Tilaveti ile başlayan program Hatmi Şerif ve yapılan dua ile son buldu.

Yoğun katılım ile gerçekleşen Hatmi Şerif programına Ak Parti Hatay İl Başkanı Av.Adem Yeşildal,Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, General Şükrü Kanatlı Mahallesi Muhtarı Ahmet Abay,Ayakkabıcılar Odası Başkanı Doğan Aydın, Hatayspor Taraftarlar Derneği Başkanı Sadullah Ergin,Hatay Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kurulu Üyeleri,Ak Parti il ve ilçe yöneticileri, Semerciler Çarşısı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği yönetim kurulu üyeleri,Resmi Kurum Müdürleri,STK Başkanları , Deviren ailesinin akraba ve sevenleri katıldı.

Hatmi şerif programı sonunda Merhum İsmail Deviren’in ağabeyleri ve yeğenleri taziyeleri kabul ettiler. Merhum İsmail Deviren’in ruhu için okunan Hatmi Şerif’in  ve duaların Allah katında  kabul olması temennisi ile Hatay Gazetesi olarak merhuma Allah’tan rahmet kederli ailesine başsağlığı ve sabırlar diliyoruz. (TALİP KÖLEOĞLU)