Merhum Hacı Mustafa Kemal Yapar’ın Ruhuna Hatmi Şerif Okundu

  • Eklenme Tarihi :08.08.2022 | 10:21

Geçtiğimiz günlerde hayata gözlerini yumarak sevenlerini üzüntüye boğan merhum Hacı Mustafa Kemal Yapar’ın vefatının 3.gününde ruhuna hatmi şerif okutuldu.

Merhum Hacı Mustafa Kemal Yapar’ın Ruhuna Hatmi Şerif Okundu

Hatay Büyükşehir Belediyesi Mezarlık Kompleksi Taziye Salonunda bölgemizin sevilen Hocalarından Eski Sanayi Camisi İmamı Adnan Arslan,Nakip Camisi İmamı Musa Esatoğlu ve Mezarlık Kompleksi Camisi İmamı Yusuf Esatoğlu’nun okudukları Kuran-ı Kerim tilaveti ile başlayan program hatmi şerif ve yapılan dua ile son buldu.

 

Yoğun katılım ile gerçekleşen Hatmi Şerif programına katılım gösteren Siyasi Parti Temsilcileri,Meclis Üyeleri,Kurum Müdürleri,STK Başkanları ,İş İnsanları ve akrabaları Yapar ailesinin acısına ortak oldular.

Hatmi şerif programı sonunda Merhum Hacı Mustafa Kemal Yapar’ın oğulları  Antakya Hızarcılar ve Mobilyacılar Odası Başkanı Mehmet Ali Yapar ve Abdullah Yapar ile akrabaları taziyeleri kabul etti.

Merhum Hacı Mustafa Kemal Yapar’ın ruhu için okunan Hatmi Şerif’in ve duaların Allah katında kabul olması temennisi ile Hatay  Gazetesi olarak merhuma Allah’tan rahmet kederli ailesine başsağlığı ve sabırlar diliyoruz. (TALİP KÖLEOĞLU)