Meltem Bingöl’den Müzik Ziyafeti

  • Eklenme Tarihi :31.05.2022 | 10:19

Türkiye'nin Marka Değeri Medeniyetler Korosu’nun sesi ve yorumu ile herkesi büyüleyen sesi Meltem Bingöl verdiği konser ile sevenlerine unutulmaz bir müzik ziyafeti çekti.

Meltem Bingöl’den Müzik Ziyafeti

Meclis Kültür ve Sanat Merkezinin tamamının dolu olduğu konser programında Hatay Vali Yardımcısı Aydın Tetikoğlu, İl Kültür ve Turizm Müdürü  Hüsnü Işıkgör,Antakya Medeniyetler Korosu Şefi Yılmaz Özfırat,Koro Üyeleri , Kosova Yunus Emre Enstitüsü Müdürü Mehmet Ülke,Kosova Televizyonu ekibi ve  sanat severler sanatçı Meltem Bingöl’ü yalnız bırakmadılar.Konser aynı zamanda Kosova Televizyonu tarafından canlı yayınlandı.

Sezen Aksu’nun unutulmaz eserlerinden 90’lı yıllara damgasını vuran eserlere,Halk Müziğinden Arapça’ya,Kürtçe’ye  ve bir çok dilde  eser seslendiren sanatçı Meltem Bingöl’e bir çok şarkısında izleyenler de eşlik etti.

Sahne performansı ve muhteşem sesi ile gece boyunca konuklara muhteşem bir konser keyfi yaşatan Meltem Bingöl programın finalinde uzun süre ayakta alkışlandı.

Gördüğü yoğun ilginin kendisini çok ama çok mutlu ettiğini ifade eden Medeniyetler Korosu’nun   Minik Serçesi Meltem Bingöl  yaptığı açıklamada:” Uzun bir çalışmanın sonucunda bugün konserimi gerçekleştirmenin haklı gururunu yaşıyorum. Konser öncesinde ve hayatımın her anında yanımda yer alan kıymetli ağabeyim Yılmaz Özfırat’ın  destekleri ile benimde son derece keyif aldığım konserimiz izleyenlerden büyük beğeni topladı.Günler öncesinden davetiyelerin tükenerek tamamı dolu bir salonda gerçekleştirdiğim konserimde beni yalnız bırakmayan Hatay Vali Yardımcısı Aydın Tetikoğlu, İl Kültür ve Turizm Müdürü  Hüsnü Işıkgör,Antakya Medeniyetler Korosu Şefi Yılmaz Özfırat,Koro Üyeleri  ve sanatseverlere sonsuz şükranlarımı sunuyor, Sahnede benimle birlikte yer  alan kıymetli orkestra ekibime ve vokallerime teşekkür ediyorum.Bir sonraki konserimde buluşmak ümidi ile sevgiyle kalın hepinizi seviyorum.”dedi. (TALİP KÖLEOĞLU)