KUTLU: EXPO 2021 HATAY, DÜNYAYA ÖNEMLİ BİR MESAJ

  • Eklenme Tarihi :04.04.2022 | 10:12

Dünyanın en büyük organizasyonlarından biri olarak kabul edilen EXPO’nun 2021 Hatay açılış törenlerine İMEAK Deniz Ticaret Odası İskenderun Şube Başkanı Kemal Kutlu ile yönetimi de katıldı.

KUTLU: EXPO 2021 HATAY, DÜNYAYA ÖNEMLİ BİR MESAJ

İMEAK Deniz Ticaret Odası İskenderun Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Kutlu, Başkan Yardımcısı Suphi Şaşati, yönetim kurulu üyesi Atilla Demirkent, Yönetim kurulu üyesi sayman Özhan Akgünlü de dev organizasyonun açılışında bulundu. 

Geniş katılımlı EXPO 2021 Hatay’ın açılışında yönetim kurulu üyeleriyle bulunmaktan duydukları memnuniyeti dile getiren İMEAK Deniz Ticaret Odası İskenderun Şube Başkanı Kemal Kutlu “Çok güzel hazırlanmış bu dev organizasyon. EXPO 2021, kadim medeniyetler şehri olan Hatay’ı öncelikli olarak içerisinde barındırdığı medeniyet ve kültür zenginliğini ve hoşgörüsünü tüm dünyaya yayacağına inanıyorum. Bu organizasyonda Antakya ve İskenderun’da hazırlanan iki önemli EXPO alanlarının çok önemli bir kazanım, geleceğe bir yatırım olduğunu düşünüyoruz. Her alanda zor günler geçirilen şu günlerde EXPO 2021 Hatay, dünyaya önemli bir mesaj’” diye konuştu. (Haber Merkezi)