KENT KONSEYİNDEN İTSO’YA ZİYARET

  • Eklenme Tarihi :28.01.2023 | 21:13
  • Muhabir :

Hatay Kent Konseyi Başkanı Dr.Nevide Kimyon ve yönetimi İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Levent Hakkı Yılmaz ile yılın ilk ziyaret ve toplantısını gerçekleştirdi.

KENT KONSEYİNDEN İTSO’YA ZİYARET

Hatay Kent Konseyi Başkanı Dr.Nevide, Kimyon Genel Sekreter Mehmet Bozkurt,Yürütme Kurulu Üyeleri Bülent Seküçoğlu,Yavuz Kaan Ateş, Erdal Uğurlu,Ümit Seyfettinoğlu, Kadın Meclisi Üyeleri ve Gençlik Meclisi Üyeleri ziyarette yer aldılar.

2023 yılının ilk toplantısını İTSO'da gerçekleştirdiklerini belirten Hatay Kent Konseyi Başkanı Dr.Nevide Kimyon; Toplumsal ve sosyal sorumluluk Bilinci ile Hareket Ettiklerini, Hatay Kent Konseyinin çalışmalarının yanı sıra tiyatroya hiç gitmemiş çocukları sanatla buluşturmak ve aile içi doğru iletişim kurmak için velilerle yapılacak çalışmalar konusunda hayata geçirmek istedikleri projeler hakkında bilgiler verdi.

Hatay Kent konseyinin, toplumsal ve sosyal projeleri hayata geçirmelerinden dolayı, konsey üyelerini tebrik eden İTSO Yönetim Kurulu Başkanı Levent Hakkı Yılmaz, Hatay Kent konseyinin, projelerinde her zaman yanlarında olduklarını belirtti. (Haber Merkezi)