İTSO’YA HAYIRLI OLSUN ZİYARETLERİ - Hatay Gazetesi

İTSO’YA HAYIRLI OLSUN ZİYARETLERİ

  • Eklenme Tarihi :02.11.2022 | 12:55
  • Muhabir :

İskenderun İlçe Emniyet Müdürü Nevzat Güneş, Yusuf Yıldırım, ve öğretmenleri İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası (İTSO) Yönetimine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

İTSO’YA HAYIRLI OLSUN ZİYARETLERİ

İskenderun İlçe Emniyet Müdürü Nevzat Güneş, İlçe Jandarma Komutanı Yusuf Yıldırım, İskenderun Mesleki Teknik Anadolu Lisesi Okul Müdürü Yusuf Yıldırım, ve öğretmenleri İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası (İTSO) Yönetimine hayırlı olsun ziyaretinde bulundular. İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz, Meclis Başkanı Zeki Altun ve Yönetim Kurulu Üyeleri İskenderun İlçe Emniyet Müdürü Nevzat Güneş ve İlçe Jandarma Komutanı Yusuf  Yıldırım’ınezaketle karşıladılar.

Ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getiren İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz, Seçimlerimiz büyük bir olgunluk içerisinde geçti. Seçim sonrası yönetim ve meclisimizi oluşturduk. Bölgemiz ekonomisine değer katacak önemli projeleri hayata geçirmek için var gücümüzle çalışacağız” dedi. İskenderun İlçe Emniyet Müdürü Nevzat Güneş ve İlçe Jandarma Komutanı Yusuf  Yıldırım, İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz, Meclis Başkanı Zeki Altun ve Yönetim Kurulu Üyelerine yeni dönem çalışmalarında başarılar diledi. Ziyarette, güncel konular hakkında karşılıklı fikir alış verişinde bulunuldu.

OKUL MÜDÜRÜ VE ÖĞRETMENLERDEN ZİYARET

İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz’a hayırlı olsun ziyaretinde bulunanlar arasında İskenderun Mesleki Teknik Anadolu Lisesi Okul Müdürü Yusuf Yıldırım, ve öğretmenlerde yer aldı. İskenderun Mesleki Teknik Anadolu Lisesi Okul Müdürü Yusuf Yıldırım, İTSO Başkanlığına yeniden seçilen Levent Hakkı Yılmaz, Meclis Başkanı Zeki ALtun  ve yönetim kurulu üyelerine yeni görevlerinde  başarılar dileriz” dedi. Ziyarette, İskenderun Mesleki Teknik Anadolu Lisesi Okul Müdürü Yusuf Yıldırım, müdür yardımcısı Zeynettin İlhan salkım, proje koordinatörü Kerem Deveci ve Atelye Şefi Hakan Kazak devam eden ortak proje ve protokollerle yapılması düşünülen projeler  ile ilgili İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz ile fikir alış verişinde bulundular.