Isuzu D-Max, TransAnatolia Ralli Raid yarışı öncesinde Antakya’da

  • Eklenme Tarihi :22.08.2022 | 10:44

Türkiye’nin ticari araç markası Anadolu Isuzu, dünyanın en zorlu ralli yarışlarından biri olan TransAnatolia Ralli Raid 2022’ye katılıyor.

Isuzu D-Max, TransAnatolia Ralli Raid yarışı öncesinde Antakya’da

Yarışta yüksek performansı ve dayanıklı yapısı ile sınıfında öne çıkan Isuzu D-Max V-Cross pick-up ile rekabet edecek olan Anadolu Isuzu D-Max Team, Antakya’da düzenlenen özel bir etkinlikte basın ile bir araya geldi. Etkinlik, yarış öncesinde Anadolu Isuzu’nun Antakya yetkili satış bayii Öztopraklar Otomotiv’de gerçekleştirildi.

 

Türkiye’nin ticari araç markası Anadolu Isuzu, ralli dünyasının en zorlu yarışlarından biri olan TransAnatolia Ralli Raid’e pick-up segmentinde standartları yükselten temsilcisi Isuzu D-Max ile katılıyor. Yener Gülünay’ın pilot ve Yunus Kolcu’nun yardımcı pilot olarak yer aldığı Anadolu Isuzu off-road takımı Isuzu D-Max Team, yarış öncesinde Anadolu Isuzu’nun Antakya yetkili satış bayii  Öztopraklar Otomotiv’de gerçekleştirilen etkinlikte basınla sohbet etti ve soruları yanıtlandırdı.

Yarış öncesinde Anadolu Isuzu’nun Antakya yetkili satış bayii Öztopraklar Otomotiv’de gerçekleştirilen etkinlikte Isuzu D-Max Team ekibi basınla sohbet etti ve soruları yanıtlandırdı. Etkinlikte katılımcılara TransAnatolia Ralli Raid için özel olarak hazırlanan Isuzu D-Max V-Cross aracın teknik özellikleri hakkında bilgiler verildi.

TOSFED (Türkiye Otomobil Sporları Federasyonu) desteğiyle düzenlenen TransAnatolia Rally Raid, 20-27 Ağustos 2022 tarihleri arasında, 16 kentin sınırlarından geçen yaklaşık 2800 km’lik parkurda gerçekleştirilecek. TransAnatolia Ralli Raid’in parkurları, Hatay’dan Eskişehir’de kadar Türkiye’nin eşsiz doğal, tarihi ve kültürel zenginliklerine dikkat çekecek biçimde belirlendi.

Yarışmacılar, Hatay’dan start aldıktan sonra hafta boyunca sırasıyla, Osmaniye, Gaziantep, Kahramanmaraş, Adana, Kayseri, Sivas, Yozgat, Nevşehir, Niğde, Mersin, Karaman, Aksaray, Konya, Ankara il sınırlarındaki zorlu parkurlardan geçerek yarışı Eskişehir’de tamamlayacaklar. Isuzu D-Max’in teknik servis ihtiyaçları yarış süresince geçilecek olan illerin tümünde bulunan Isuzu yetkili servisleri tarafından karşılanacak. (Haber Merkezi)