İŞ İNSANI VEDİ ÖZTOPRAK’TAN GELENEKSEL DÖNER PARTİSİ

  • Eklenme Tarihi :03.01.2023 | 11:33
  • Muhabir :

Hatay ve Mersin’de Ticari Araç, Madeni Yağlar ve Meşrubat sektöründe hizmet veren Vedi Öztoprak Group Yönetim Kurulu Başkanı Vedi Öztoprak, firmada çalışan personellerine yönelik Isuzu Öztoprak Plaza’da yılsonu döner partisi verdi.

İŞ İNSANI VEDİ ÖZTOPRAK’TAN GELENEKSEL DÖNER PARTİSİ

Hatay ve ülke ekonomisine sağladığı katkılarla istihdam yaratan Hataylı İş İnsanı Vedi Öztoprak, Vedi Öztoprak Group bünyesinde faaliyet gösteren Isuzu Otomotiv, Karsan, Castrol, Coca-Cola ve Tuborg Hatay Ana Bayii bünyesinde yaklaşık 200’e yakın personellerine yılsonu döner partisi etkinliği gerçekleştirdi.

Isuzu Öztopraklar Plaza’da gerçekleştirilen yılsonu döner partisi etkinliğine katılım gösteren Vedi Öztoprak Group çalışanları, 2022 yılının yorgunluğunu böyle güzel bir ortamda gerçekleştiren İş İnsanı Vedi Öztoprak’a teşekkür ettiler.

Gerçekleştirilen etkinlikte kısa bir konuşma yapan Vedi Öztoprak Group Yönetim Kurulu Başkanı Vedi Öztoprak, “Firmamızın bünyesinde emek veren başta ailem ve çocuklarım olmak üzere tüm çalışanlarımıza 2022 yılında gösterdikleri emeklerinden dolayı teşekkür ediyorum. 2022 yılını acısıyla tatlısıyla geride bıraktığımız şu saatlerde, 2023 yılının başta çalışanlarımız ve aileleriniz olmak üzere tüm insanlığa huzur, bereket ve mutluluk getirmesini diliyor, yeni yılda daha güzel başarılara imza atmak ümidiyle hepinizin yeni yılını tebrik ediyorum.” dedi.