İMZALAR ATILDI!

  • Eklenme Tarihi :04.10.2022 | 12:07

Antakya Mobilyacıları İhtisas Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi, kooperatif üyelerinin finansman ihtiyaçlarının karşılanması amacıyla Vakıf Katılım arsında işbirliği protokolü imzaladı.

İMZALAR ATILDI!

Hatay’ın Antakya İlçesi’nde mobilyacılık sektöründe faaliyetlerini sürdüren Antakya Mobilyacıları İhtisas Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi, kooperatif üyelerinin finansman ihtiyaçlarının karşılanması amacıyla Vakıf Katılım arsında işbirliği protokolü imzaladı. Hatay’ın marka değeri yüksek olan ve ihraç ürünlerinde ilk sırayı alan mobilyacılık sektöründe faaliyet gösteren Antakya Mobilyacıları İhtisas Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi, üyelerinin finansman ihtiyaçlarının karşılanması amacıyla Vakıf Katılım ile işbirliği protokolü imzaladı. Antakya İlçesi’ne bağlı Alaatin Mahallesi’nde bulunan Antakya Mobilyacıları İhtisas Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi Hizmet Binası’nda gerçekleştirilen işbirliği protokolüne Kooperatif Başkanı Hüseyin Doğru ve Vakıf Katılım Yöneticileri ve Yetkilileri katılım gösterdi.

KOOPERATİF ÜYELERİMİZE HAYILRI OLSUN

Karşılıklı olarak işbirliği protokolünün imzalanmasının ardından kısa bir açıklama gerçekleştiren Antakya Mobilyacıları İhtisas Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Doğru, “Kooperatif üyelerimizin finansman ihtiyaçlarını karşılayabilmeleri için Antakya Mobilyacıları İhtisas Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi (MOBSAN) ile Vakıf Katılım arasında işbirliği protokolünü karşılıklı olarak imzalamış bulunuyoruz. Kooperatif üyelerimizin taleplerini karşılamak ve sorunlarını çözmek için her zaman çalışmalarımızı sürdürmeye devam edeceğiz. Vakıf Katılım ile imzalanan protokolün kooperatif üyelerimize hayırlı olmasını diliyorum.” dedi. (Murat MUTLU)