İL JANDARMA’DA BAYRAMLAŞMA TÖRENİ

  • Eklenme Tarihi :13.07.2022 | 11:08

Hatay Valisi Rahmi Doğan, bayramın birinci günü İl Jandarma Alay Komutanlığı ve Hatay Polisevi’nde düzenlenen bayramlaşma törenlerine katıldı. Törenlerde de konuşan Vali Doğan, Jandarma ve polis teşkilatının bayramını kutladı.

İL JANDARMA’DA BAYRAMLAŞMA TÖRENİ

İl Jandarma Komutanlığı’nda bayramlaşma töreni düzenlendi. Düzenlenen bayramlaşma törenine Hatay Valisi Rahmi Doğan, Hatay Milletvekilleri Serkan Topal, İsmet Tokdemir, Mehmet Güzelmansur, İl Emniyet Müdürü Ahmet Arıbaş, Hatay Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Adnan Özkaya, Defne Kaymakamı Nevzat Şengök, ve Antakya Kaymakamı Mustafa Harputlu katıldı. Valimiz Rahmi Doğan, Kurban Bayramı münasebetiyle Hatay İl Jandarma Komutanlığı personelleri ile bayramlaşma programına katıldı.

Hatay İl Jandarma Komutanı Albay Emrullah Büyük tarafından karşılanan Vali Rahmi Doğan, Bayramlaşma töreninde yaptığı konuşmada,  "Her şartta ve her koşulda cansiperane görev yapan Jandarma Teşkilatımızın ve vatani görevlerini yapmakta olan erlerimizin Kurban Bayramını kutluyor,hayırlı görevler diliyorum."dedi.

 

POLİSEVİNDE BAYRAMLAŞMA

Hatay Valisi Rahmi Doğan ve beraberinde ki heyet daha sonra Hatay Polisevi’nde düzenlenen bayramlaşma törenine katıldı. İl Emniyet Müdürü Ahmet Arıbaş tarafından karşılanan Vali Dıan, polis teşkilatının bayramını kutladı. Vali Rahmi Doğan, burada yaptığı konuşmasında,  "Mesai mefhumu gözetmeden ülkemizin güvenliği için gece gündüz görevinin başında olan tüm emniyet güçlerimizin bayramını kutluyor, görevlerinizde kolaylıklar diliyorum." dedi.  (Haber Merkezi)