Hoş Geldin İnci Bebek

  • Eklenme Tarihi :18.08.2022 | 09:53

Hatay Barosunun başarılı Avukatlarından Murat Çelik ikinci kez baba olma mutluluğunu yaşadı.

Hoş Geldin İnci Bebek

Gamze&Murat Çelik çiftinin dünyaya gelen bebeklerine  İnci adı verildi.Özel Defne Hastanesinde bölgenin en çok tercih edilen doktorlarından Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Doç.Dr.Raziye Keskin Kurt kontrolünde doğumu gerçekleştirilen İnci bebeğin sağlık durumunun iyi olduğu bilgisi verildi.

İkinci kez baba olmanın heyecanını yaşadığını ifade eden Avukat Murat Çelik  ,İnci   bebeğin ve tüm bebeklerin ailelerine ülkelerine hayırlı evlatlar olmalarını dilediğinin altını çizdi. Çelik :” 16 Ağustos 2022  tarihinde Dünya’ya gelen bebeğimiz İnci’nin  anne karnındaki takip süresi boyunca, özveri ile tıbbi bilgisini ve insani ilgisini esirgemeyen ,Kızımızın  doğması için insanüstü bir sabır gösteren ve ardından başarılı bir şekilde Özel Defne Hastanesinde doğumu gerçekleştiren Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Doç.Dr.Raziye Keskin Kurt’a, Doğumhanenin deneyimli tüm personeline iş disiplinleri ve sevgi dolu yaklaşımlarından ötürü sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz. Minnettarız. ”dedi.

Hatay Gazetesi olarak Gamze&Murat Çelik çiftine  Hayırlı olsun ,Allah analı babalı büyütsün dileklerimizi gönderiyoruz. (TALİP KÖLEOĞLU)