Hoş Geldin Güneş Bebek

  • Eklenme Tarihi :29.05.2023 | 12:30

Gazete dağıtım sektöründe ilk akla gelen ve başarılı isimlerden biri olan Hasan Dikkaya 6.kez baba olmanın heyecanını yaşadı.

Hoş Geldin Güneş Bebek

Bölgemizde yayın yapan bir çok gazetenin siz değerli okurlara başarılı bir biçimde ulaşmasının arkasındaki isim olan Hasan Dikkaya ve Cihan Dikkaya çiftinin yeni bebekleri Güneş bebek Reyhanlı Devlet  Hastanesinde hayata gözlerini açarken Dikkaya çitfinin ve çocuklarının mutluluklarının gözlerinden okunduğu görüldü.Güneş bebeğin sağlık durumunun iyi olduğu bilgisi verildi.

Altıncı kez Anne Baba olmanın heyecanını yaşadıklarını ifade eden Cihan&Hasan Dikkaya çifti Güneş    bebeğin ve tüm bebeklerin ailelerine ülkelerine hayırlı evlatlar olmalarını dilediğinin altını çizerek yaptıkları açıklamada:” 25 Mayıs 2023   tarihinde Dünya’ya gelen bebeğimiz Güneş’in    anne karnındaki takip süresi boyunca, özveri ile tıbbi bilgisini ve insani ilgisini esirgemeyen , kızımızın    doğması için insanüstü bir sabır gösteren ve ardından başarılı bir şekilde Reyhanlı Devlet  Hastanesinde   doğumu gerçekleştiren Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Doktorlarımız başta olmak üzere Doğum sonrası bebeğimizin muayenesini gerçekleştiren doktorlarımıza, Doğumhanenin deneyimli tüm personeline iş disiplinleri ve sevgi dolu yaklaşımlarından ötürü sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz. Minnettarız. ”dediler.

 Hatay Gazetesi  olarak  Cihan&Hasan Dikkaya çiftine Hayırlı olsun ,Allah analı babalı büyütsün dileklerimizi gönderiyoruz. (TALİP KÖLEOĞLU)