HESOB 50 BİN KİŞİLİK KOCA BİR AİLEDİR

  • Eklenme Tarihi :18.05.2022 | 10:39

Esnaf dostu Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, Hatay Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliği’nin (HESOB) 50 bin kişilik koca bir aile olduğunu söyledi.

HESOB 50 BİN KİŞİLİK KOCA BİR AİLEDİR

Başkan Yılmaz, geçtiğimiz günlerde gerçekleştirdikleri genel kurul ile güven tazeleyerek yeniden başkanlığa seçilen Hatay Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliği Başkanı Abdulkadir Teksöz ve yönetim kurulunu ağırladı. Görev süresi boyunca her daim esnafın yanında olan ve projelerini esnaflardan gelen taleplere göre yönlendiren Başkan Yılmaz, HESOB yönetimine de esnafın her daim yanlarında olma sözünü yineledi.

 

ESNAFIN RİCASI BİZİM İÇİN EMİRDİR

Geçmişinde 2 yıl HESOB Başkanlığı da yapan Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, ziyarette yaptığı konuşmada: “Hatay Esnaf ve Sanatkarları Birliği 50 bin kişilik kocaman bir ailedir. Ben de bu ailenin bir ferdi olmaktan gurur duyuyorum. Antakya’mızı esnaflarımızla birlikte yönetiyor, esnafımızın istekleri doğrultusunda projelerimize yön veriyoruz. Biz esnaflarımızın işlerini daha iyi ortamlarda yapabilmeleri için var gücümüzle tüm imkanlarımızla çalışmaya devam edeceğiz. Bize esnafla ilgili ne tür istekle gelirseniz gelin, sizin isteğiniz bizim için emirdir. Bu anlamda esnaf dostu bir belediyecilik anlayışı ile sayın Cumhurbaşkanımızın tam desteği ile esnafımızın hizmetindeyiz. Başta HESOB Başkanımız Abdulkadir Teksöz’e ve tüm ekibine yeni görevlerinde başarılar diliyor, ziyaretiniz için teşekkürlerimi sunuyorum.” ifadelerine yer verdi.

ESNAF DOSTU BAŞKAN

Hatay Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliği Başkanı Abdulkadir Teksöz ise, “Esnaf dostu başkanım İzzettin Yılmaz, başkan seçildiği dönemde bizleri çağırdı, ne talebiniz varsa yapılacak dedi ve bize tam destek verdi. Biz bu destek ile çok büyük projeleri hayata geçirdik. Biz Hatay esnafları olarak her zaman yanımızda olduğunuz için sizlere çok teşekkür ederiz. Her zaman bize olan desteğiniz bizi memnun etmiştir. Esnafımızın refahı için gerçekleştireceğimiz projelerde de sonsuz desteğiniz ile işlerimizin kısa sürede tamamlanmasında çok büyük katkılarınız var. Ben esnafım ve yönetim kurulum adına sizlere teşekkürlerimi sunuyor, yapmış olduğunuz çalışmalar için teşekkür ediyorum ve yapacağınız çalışmalar için de başarılar diliyorum.” şeklinde konuştu. (Haber Merkezi)