Hançer Usta Engelli Bireyleri Ağırladı

  • Eklenme Tarihi :02.07.2022 | 12:01

Hançer Usta,Hava sıcaklıklarının kendini iyice hissettirdiği günlerde Engelli bireyleri ağırlayarak kendilerine son günlerde herkes tarafından beğenilen lezzet olan Meyveli Haytalı ikramında bulundu.

Hançer Usta Engelli  Bireyleri Ağırladı

1982 ‘den günümüze tarihi uzun çarşıda müşterilerine sunduğu muhteşem lezzetler ile bilinen Hançer Usta,Hava sıcaklıklarının kendini iyice hissettirdiği günlerde Engelli bireyleri ağırlayarak kendilerine son günlerde herkes tarafından beğenilen lezzet olan Meyveli Haytalı ikramında bulundu.

 

Hatay Engelsiz Yaşamı Sevenler Derneği Başkanı Mehmet Mustafa Canbulat ve dernek üyelerinin katıldığı programda Hançer Usta’nın meşhur Meyveli Haytalı lezzeti herkesten tam not aldı.

Hançer Usta’nın geleneksel olarak kendilerini ağırladığını ifade eden Hatay Engelsiz Yaşamı Sevenler Derneği Başkanı Mehmet Mustafa Canbulat açıklamasında ;”Kimi zaman bir kahvaltı,kimi zamanda yöresel lezzetimiz olan Aşur ikramı kimi zamanda Limon dondurma,Meyan şerbeti ve Şalgam ikramı ile bizleri ağırlayan Hançer Ustamız bu kez son günlerde adını bir çok dostumuzdan duyduğumuz Meyveli Haytalı ikramı ile bizleri ağırladı.Bu lezzet gerçekten herkesin bahsettiği kadar varmış tattığımızda anladık.Her zaman yanımızda olan Hançer Ustamıza teşekkür ediyor çalışmalarında başarılar diliyoruz.”dedi.

Aynı zamanda Uzun Çarşı Dayanışma ve Güzelleştirme Derneği Başkanı olan Mehmet  Gündüz Nam-ı Diğer Hançer Usta her zaman ağırlamaktan son derece mutluluk duyduğu Hatay Engelsiz Yaşamı Sevenler Derneği üyelerini bir kez daha ağırlamaktan duyduğu memnuniyeti dile getirerek Hatay Engelsiz Yaşamı Sevenler Derneği Başkanı Mehmet Mustafa Canbulat ve üyelere sağlıklı günler diledi. (TALİP KÖLEOĞLU)