HALK GÜNÜNDE GÖRÜŞÜLDÜ

  • Eklenme Tarihi :21.04.2022 | 10:39

Kaymakam İskender Yönden ile çeşitli birim amirlerinin de katılımıyla Yenişehir Mahallesi’nde Muhtar Tevfik Bilen’le yapılan ‘Halk günü’ toplantısında sorunlar masaya yatırıldı.

HALK GÜNÜNDE GÖRÜŞÜLDÜ

Hatay’ın İskenderun ilçesinde Kaymakam İskender Yönden ile çeşitli birim amirlerinin de katılımıyla Yenişehir Mahallesi’nde Muhtar Tevfik Bilen’le yapılan ‘Halk günü’ toplantısında sorunlar masaya yatırıldı.

İlçe Kaymakamı İskender Yönden'in başkanlığında, ilgili/yetkili kurum amirlerinin de hazır bulunduğu "Halk Günü" toplantısı Yenişehir Mahallesi Muhtarlığı ev sahipliğinde gerçekleştirildi. Kaymakam Adayı Cezmi Kandemir, İlçe Emniyet Müdürü Nevzat Güneş, İlçe Yazı İşleri Müdürü Mehmet Gök, İskenderun Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Erkan Kaya, Yenişehir Mahallesi Muhtarı Tevfik Bilen ve mahalle sakinleri toplantıya katıldı.

Kaymakam İskender Yönden’in başkanlığında yapılan toplantıda Yenişehir Mahallesinin genel durumu başta olmak üzere eğitim, sağlık, asayiş, mahalli hizmetlerin yer aldığı birçok konu mütalaa edildi, çözüm odaklı istişare de bulunuldu. (Haber Merkezi)